Přejít na obsah

Přestavba climatiku na climatronic


Poky

Doporučené příspěvky

Zdravim kolegove. jeden rychlej dotaz..

Co to obnasi a jestli to vubec je realne mozny zamenit a co vse k tomu potrebuju.

O vikendu se jedu mrknout na OII, totalka na zadek, frcim pro predni sedacky vyhrejvany.

Do mailu psal i o climatronicu (komplet topeni + dig ovladani). Zajima me realna cena a co vse k tomu vzit v pripade ze bych ho vzal.

 

Diky moc

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
čidlo svitu tam je od toho, aby climatronic vědět, jak svítí do kabiny slunce přes přední sklo, je umístěné uprostřed palubky vpředu.

Musíš vyměnit topení, tak proto :lool:

 

do podobného stavu to musíš dostat, na fotce je to rozebraný trošku víc

 

 

tak to je v poho.mlady tatik ma servis tak si to necham prehazet az sezenu vsechny dily.....sem jen potreboval vedet co vsechno musim sehnat

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Rolbaři : Mám prosím OII Facelift 10/2009 s Climatikem a chtěl bych přestavět na Climatronic. Jedná se mi o nové součástky Climatroniku, zda by jsi byl schopný dodat a udělat a kolik to bude stát. Uvažuji ještě o HF v hodné do Faceliftu asi originál, když už to bude rozebrané. Ale uvidím kolik bude cena té klimatizace. Díky moc

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Přesně tak, volej rovnou Rolbaře, cena je příjemná, nechal jsem si tam dát ještě další věci, jako je čidlo čistoty ovzduší a kontrola pneu, předělání taj. vypínače. Cena čistě Climatronicu a práce byla 10500,- Kč.

Mám ted climatic FL doma, pokud někdo chce, mám za levno. Výměnu by určitě zajistil Jarda (Rolbař).

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Jeste nedelal, ale co jsem nekde cetl , tak od MR08 to jde jenom vymenou RJ a nejakym prepinovanim.. DO MR 08 se musi menit asi klima nebo minimalne jejake veci na topeni. Zitra si vemu schematka a podivam se na to. Budu mit dost casu jdu totiz k lekari a schematka jsem si vytiskl... Dam vedet co a jak... Ale jestli nechces experimentovat, dej to udelat nekomu z fora co s tim ma zkusenosti (Rolbar nrbo mozna Martin RSú) ted varim z vody

Odkaz ke komentáři

problem je asi v tom, ze mam dost stary motor, vlastne ak tomu spravne rozumiem, tak prvy pre O2ky TDI... :lol: (2004/09), Rolbara som uz kontaktoval a vyzera to tak, ze novsiu RJ k motoru nezozeniem, lebo asi aj tu treba menit alebo ak som tomu opat spravne pochopil :), tak s novsim FW? Preto by som chcel vediet, ze ci uz to niekto nerobil na tychto typoch motorov... ako len skusat...

 

o vymene celeho topenia a nasavacej sachty som si vedomy...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

 

mám Scouta 12/2008. Včera jsem vyměnil předfl Climatronic za fl climatronic a aniž bych cokoli přepinovával nebo kódoval, tak vše funguje jak má. Climatronic je z roku 2010.

Funguje i zobrazování na Columbusu, prostě vše. Je to normální?

 

Pak mě zajímá jak je to s Automatickou recirkulací vzduchu? Funguje takhle po přestavbě?

 

Děkuji za info. :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...