Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Petan

Vyhřev sedaček dodělaní

Recommended Posts

Výhřev zadních sedadel mám kompletně hotový, vše funguje jak má :)

jen mám dotaz:

po té montáži deček se mi zdá, že jsou teď sedačky o dost tvrdší (prkenné) a vnitřky více vyboulené.

Přeci jenom ty dečky mají cca 5mm ne-li více, řešili jste to také někdo? podle mě mají být trochu nižší vnitřní molitany :(

caute tak predne sedacky hreju super... inac uvazujem nad tym ze dam aj zadné vyhrievane ma niekto schemu pred OII pred fl? nikde to nemozem najst a este jedna otazka aka do tych zadnych teda ide rj lebo z toho co som tu precital mam uz mišung... dik 

Zdravim, mám Octaviu 2, elegance r.v. 2008 pred fl. Dorábal som výhrev sedačiek origo a vymenil som panel climatronicu za panel aj s ovládaním výhrevu sedačiek. Výhrev funguje ako má ale začalo mi rosiť sklá. Diagnostika vypisuje chybu:      

servomotor klapky obehového vzduchu (V113).

Viete mi niekto poradiť v čom môže byť problém? Keď dám naspäť starý panel climatronicu tak všetko ide ako má a diagnostika nevypisuje žiadnu chybu. Prehodím ich a zasa to isté. Moja octavia je rok výroby 2008 a sedačky s climatronicom r. v. 2005. Treba to nejak dokódovať alebo v čom je chyba. Ďakujem za pomoc