Přejít na obsah

Veverka


Jim

Doporučené příspěvky

Je to splnení dětského snu no...

čili Veverka je Rapid 130 z 85 z Kvasin, puvodní modrá byla někým v 2004 přestřikáná na červenou, takže je vyvařen, nalakován relativne nedávno, ale motor neslouží(nák se mi to přidřelo)

 

letos spíš jenom skupuju díly-alu, sedačky, komplet na GO motoru, nápravu zadní(už mám 2 rezervní :P )atd,atd

 

th_1.jpgth_DSC_2762.jpgth_DSC_2978.jpg

 

fotos

 

a tohle auto mě přivedlo mezi vás :P

Odkaz ke komentáři

tak obě víkendová odpoledne jsem strávil čištěním kobercu a sedaček, no na fotkách moc vidět není ale jinač to celkem prokouklo

no už se to konečně něco dělá

zítra budu pokoušet nápravy co tu mám na dily nějak víc rozebrat, jak zase dojedu do pv tak ho dotáhnem k baraku a pak to začneeeeee

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak včera proběhlo hrubé čištění motoru-arva+motor cleaner, mno je to o dost lepší ani jsem netušil co vše je ze slitiny a ne černé :facka:

24072009596.jpg

chuděra už byla po více než pulročním stání jako prase :oops:

ale s pomocí drahé polovičky jsme ji ještě spláchli

24072009597.jpg

a dnes ráno s tatikem odtáhli domu(konečně)

25072009598.jpg

 

od pondělí mám na krku hafany-tzn minumum práce, jen z domu klienty po netu a budu se jí věnovat

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

mno sice není hotovo, ale už to sem pěkně klepnu

o víkendu nastala akce:CHIP FOOSE JE Béčko-aneb Veverka montvíkend

 

dojeli mi pomoct kuci ze SEAT klubu,otravovali nás naši hafoni Beliš&Bea

th_DSC_4864.jpg

 

co se tedy dělo

vše z vnitřku ven, předelat eletriku(hlavně najít a odstranit všechny káble co jsou tam na...), základ, barva a naskládat předpřivaný béžový interiér

 

takže původní stav:

th_DSC_4837-1.jpgth_DSC_4838.jpgth_DSC_4839.jpgth_DSC_4840.jpg

 

s cufem začináme odstrojovat:

th_DSC_4841.jpg

rezavé překvapení se nekoná

th_DSC_4842.jpgth_DSC_4844.jpgth_DSC_4845.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

u mě ne, ale je to záměna za ekvivalent

já od mala chtěl červenýho s béžovým tapeci

navíc ted tam čeká spousta drobností tak na 2 dny práce, samý drbačky, ale příští so-ne je na to vyčleněná tak snad bude interiér hotov, protože pak se potřebuju přesunout jinam

Odkaz ke komentáři

Tak můžu konečně říct, že interiér je skoro hotov:

th_DSC_5111.jpgth_DSC_5112.jpgth_DSC_5113.jpg

nějaké chybičky ještě jsou :cry: :

th_DSC_5115.jpg

koberce po čištění zaujaly trochu jiný tvar takže je zase budu "naučit" správný tvar, celý se to musí dočistit a ještě je v hlavě pár updatů+výměn(protože ten inteligent přede mnou i vevnitř ledacos zacákal barvou :mad: )

 

takž jsem si ji dnes šoupl nahoru na mont rampičky vymontoval výfuk a ochranné plechy kolem motoru aby se mohlo začít s přípravu GO motoru(jednou snad :x )

th_DSC_5072.jpgth_DSC_5073.jpgth_DSC_5075.jpgth_DSC_5076.jpgth_DSC_5077.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

To je jasné že jak ho budu mít tak budu fotit a ptat se na různé věci kde a co sehnat a co a jak.Ale jeho majitel prozatím schání nějakou Felinu a já doufám že ji sežene co nejdříve. :) Vždyť já jsem ten Rapidek ještě ani pořádně neprolezl ,ale zadármo to beru na 100% .Už se těším že si budu mít s čím hrát celou zimu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...