Přejít na obsah

Poradna lité disky a pneu


jirka.k

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dobrý deň páni. Mam možnosť kúpiť kolesa z mercedesu. Viem ze na Octaviu budú sedieť no bojím sa ci nebudú vyzerať zle na aute. Su to take pomerne dosť plné kolesa ktoré sa dávali na Mercedes A. Aj ked ich chcem len ako zimné, nechcem aby som vyzeral ako "cirkusant". Keby niekto vedel pripadne poslať fotku s takými kolesami bolo by úplne ideálne :) co poviete vy na tuto možnosť? Aké kolesa by ste odporučili? Ps.: mam malé dieťa a nechcem tam niskoprofiláče z dôvodu aj pohodlia a aj ceny pneu. Za odpovede, názory a príspevky vopred Dakujem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ak to chceš v číslach tak v predu disk 8,5J bude vonkajší falc disku od náboja 10,38cm a vzadu pri disku 9,5J ,11,65cm falc od náboja.Prepočítal som to cez et 42 ako si písal vyššie predok aj zadok.V porovnaní z diskom 8J ET 35 ktorý celkom dobre na OII sedí bude predok von o 5,8mm a zadok o 18,4mm a to je podľa mňa už veľa leda tak na stance look ale nebudem kecať ak má niekto skúsenosť nech ma poopraví.

Tu sú pre porovnanie foto 8J et35 na aute od člena Freakox.http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=30125

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Čau. Mám problém který mi hlava nebere. 10/2015 jsem koupil ojetou O2. Byla k tomu i sada zimních alu. Gumy už nic moc, tak jsem koupil nové (Nokian WR D3 205/55 R16). Od začátku po nahození na auto mi ucházela levá přední, cca z 2,5 na 1,5 po 500km. Byl jsem s tím v pneuservisu, kde jsem ty gumy kupoval a kde mi to nazouvali, ale nic jsme nezjistili. Alu je ok, jarová voda nikde nepěnila, ventilek nový a ok. Tak sem jim řekl, ať mi zrovna na zkoušku prohodí levé přední za levé zadní. No a původní levé přední které ucházelo a je teď na levém zadním je ok, pořád si drží 2,5. Ale to co bylo na levém zadním a bylo ok, a je teď na levém předním, uchází. Čím to může být?

 

Letní 225/40/18 na kterých jsem po koupi jezdil 2 měsíce neucházejí.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...