Přejít na obsah

Poradna lité disky a pneu


jirka.k

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj, vcelku důkladně jsem to tu přečet, ale nedá mi to a zeptám se :D

Mám OII - v TP zapsaný 6,5Jx16 ET50 a pneu 205/55 R16.

Pokud dodržím rozměr ráfku i rozměr pneu, může být problém když bude ET46? Jsou to originál kola z OIII.

Vím že tam v pohodě vejdou, není to velký rozdíl, ale jde mi o to aby nedělali problém na STK a nebo v nejhorším při pojistné události...

Co říkate? Díky moc za názory a zkušenosti :)

Odkaz ke komentáři

S tou STK to vidím dost podobně, tam moc strach nemám B) U nehody nevím... problém je že pěkných originál disků na OII je dle mého názoru fakt málo, zato na OIII je to jiná paráda... navíc OII kola z mladšího modelu hezky omladí :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Neví někdo, jak je to se zápisem kol přes DEKRU/TUV?

 

Na MDCR je tahle možnost napsaná, ale na DEKŘE v případě posuzování kol je jako předpoklad neoriginální kolo/disk, takže pokud bych tam přijel např. na Teronech tak by se dělo co... o ceně téhle operace se nebavím ikdyž kdyby měl někdo podrobnější info, bylo by to super...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Čau,

 

dával jste někdo na O2 límcová kola typu BBS apod.? Jde mi hlavně o to, jaká kola s límcem se dají sehnat, plus aby s nima šlo normálně jezdit. Zatím co jsem koukal, tak je mraky takových kol na rozteč 5x120, nebo pak kola viz. níže v obřím rozměru a za raketu. Rád bych, aby mě to auto potom nevyklepalo plomby ze zubů :D

 

02.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

hoj, koukám že na zenith 18"s et 51 se dávají 225/40

po předchozím majiteli jsou na těch kolech pneu 235/40... má to nějaký pozitiva negativa nebo je to fuk? opticky mi to přijde ok

mám boční defekt na jedné pneu tak se rozmýšlím jestli koupit 2 pneu 235/40 nebo to komplet přezout na  225/40

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...