Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj,

prosím vás neví mi někdo poradit? wallbash.gif

 

Jedná se mi o to že máme v autech klasický standartní originál bluetooth škodovky.

Problém je v tom že v mojem autě se telefon třeba spojí a funguje to tak 3-5 dní a pak se nespojí, musím vypnout a zapnout bluetooth v telefonu a naskočí a zase funguje krátce.

Mojí mamce to teď začalo dělat taky, ale jí se to nepřipojí samo vůbec. Musí vždy spojit telefon sama při každém nastartování. Do nedávna jí to fungovalo.

 

Info k problému:

Já: Octavia II 2006, rádio nexus bez mf volantu / Telefon Android Samsung galaxy s 3

Máti: Octavia II 2008, rádio columbus a taky bez MF/telefon Adnroid Samsung galaxy s 3

 

V autech a není telefonech právě není nijak vrtané ani v telefonech, prostě si to dělá co chce.... angry.gif

Děkuji všem za případnou odezvu pivo.gif

Odkaz ke komentáři

já třeba teď dva dny úplně v pohodě, a to se za den klidně 8x spojí odpojí, ale beží teď jak po másle. Ve svém telefonu jsem i když byl rootnutý tak to běželo, ale teď je bez rootu a zatím běží v klidu. U té maminy mně to fascinuje... Ona borok ani neví co je root a telefon používá jako průměrný nebo spíše podprůměrný uživatel... Zkusím ji říct ať ještě restartuje telefon a uvidíme... Fakt to nechápu, když jí to před tím jelo, a ani nedoinstalovala žádna aplikace wallbash.gif

Každopádně díky Rolbařovi a Merekczkovi aspoň za reakci palec.gif

Odkaz ke komentáři
Guest dosty55

Ahoj všichni příznivci Octavii,

 

mám problém, nejde mi spárovat bluetooth v aute a můj telefon Nokii N8.

Auto: Octavia2, rok výroby leden 2009,

Telefon: Nokia N8-00, rok výroby asi 2009

 

četl jsem diskuzi: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10206&st=0

ale nejsem s toho moc chytrý.

 

Můj postup při spárování telefonu s autem:

 

V telefonu pustím bluetooth, a dám viditelnost všem

V palubním PC auta dám Telefon - Najít přístroje (chvilku hledá cca 30s. a poté najde můj telefon) - dám Spárovat.

A asi po minutě mě napíše nekompatibilní přístroj.

 

Když jsem ale stejný postup zopakoval na úplně novém telefonu Samsung Galaxi S3, tak se vše povedlo.

Proč ne mě?

 

Prosím o pomoc

 

Patrik D.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím, mám asi obdobný problém (Desire ... novější "X" a stejné GSM), přepokládám, že se bude chovat stejně .... jak se připojím přes HFP? ... standardní připojení je rSAP (a to mi hlásí nekompatibilitu) .... Dík předem za radu.

 

Ja som včera úspešne vymenil GSM II (1Z0 035 729 D) za najnovšie prevedenie GSM III (5N0 035 730 D) - a je to úplná paráda. Konečne korektne funguje synchronizácia telefónneho zoznamu vrátane zoznamov volaní s Androidom (HTC Desire s 2.2 aj 2.3, pripojenie HFP). Audiostreaming funguje tiež, ale ovládať prehrávanie cez rádio nejde, takže treba cez telefón. Trocha ma zaskočil nový spôsob párovania (telefón sa vyhľadáva cez menu na maxidote a nie opačne t.j. z telefónu sa hľadá HF v aute, páruje sa cez 16 miestny PIN a nie 4 miestny ako doteraz), zvláštne je aj to, že na pozícii 1 v rýchlych voľbách na rádiu (Bolero) je napevno "Hlasová schránka" a nie je možné to zmeniť. Ostatné zmeny sú len a len pozitívne - synchronizácia cca 250 kontaktov trvá pár sekúnd na rozdiel od starej RJ, kde to trvalo pár minút a výsledok bol neistý; konečne je hlasové ovládanie plne použiteľné; pripojenie a odpojenie telefónu je bleskurýchle a hlavne, bez toho nepríjemného hlasného ding-zvuku. Jednoznačne teda GSMIII v režime HFP odporúčam všetkými desiatimi :)

Odkaz ke komentáři

Ahoj, mám O2 2008, mám v ní multidot, parkovací asistent, a multifunkční volant z facelitový octavie s tlačítkem pro telefon, rádio Audience. Co bych přesně potřeboval abych rozchodil bluetooth HF pro Andriod telefony, kolik by to vyšlo cenově a je někdo schopen schrastit součástky??? díky za info

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

 Mám dotaz, už jsem to napsal i ve svým vlákne, mám dodělanou HF nokia CK 1W stejný jak 7W ale nechápu to, že je tam zpětná vazba, vyřešil to už někdo?? Vzhledem k tomu, že jsme to zkoušeli ještě v jednom autě, tam je  7W a tam ta ozvěna je taky, sice menší, ale je. Co s tím?? 

Odkaz ke komentáři

Zdravím, mám GSM III a teď nově Samsung Galaxy S4. Nemohu se ale s telefonem vůbec připojit, resp dojdu k zadání hesla, pak to navazuje spojení, ale potom vyskočí hláška "spojení se nezdařilo". S původním telefonem S2 bylo vše funční. Prosím poraďte! Děkuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Chtěl bych se jen zeptat někoho z místních, mám OII předfacelift a emulátor od Fiscomu a MF volant, k tomu jednotku 3C8035730C, jenže:

 

a) na MF volantu nefungují tlačítka pro telefon a při A2DP ani tlačítla posunu skladby

B) nejde vyskočit z menu telefon z maxidotu

 

Chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo používá stejnou konfiguraci (nebo i jinou a má podobný problém) a funguje mu to? Pokud ano jaké má označení jejich podvolantová jednotka a maxidot, případně jestli má někdo stejný problém.

 

(Momentálně to řeší polar........)

 

Díky

 

Jinak jsem zjistil že už existuje 3C8035730D, která má i WiFi pro řístup k netu místo bluetooth ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím,

 

 

 

Mám OII FL r.v. 2010, multifunkční volant, v autě je GSM II s přípravou pro telefon.. telefon HTC One V

 

 

 

telefon je spárovanej v pohodě, načte se z něj tel. seznam, ale nemůžu se nějak dostat do nastavení Bluetooth a dalších voleb v položce "Telefon" na MaxiDotu..

 

V návodu (viz. obrázek) je x položek, které tam nemám (nebo nevím jak se na ně dostat), teď tedy ani nemůžu jijak spravovat spárované telefony apod.

 

Já když zvolím na MD položku "Telefon" tak se mi tam objeví jen "Tel. seznam" "Volaná čísla" "Nepřij. hovory" a "Zpět"... Tak jak se teda mám dostat na ostatní položky? Díky za rady!

 

post-8092-0-96332600-1377085386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...