Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Takže pokud budu chtít A2DP, s jakýmkoliv zobrazením na maxidotu mám smůlu, nebo to nějakou informaci zobrazí? Lze i přes to přijmout hovor na páčce na volantu?

Pro mě je důležitější přijmout hovor na páčce se zobrazením na maxidotu. Hudbu bych pouštěl přes Aux. Zde je tedy jské číslo jednotky?

Ještě jsem zapomněl napsat, že mám před fl.

Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím mam taky menši problém mam autorádio swing a originál bluetooth sadu s označením 7P6 035 730 C všetko fungovalo ako malo a teraz po kúpe nového telefónu Huawei P20 ktorý ma už bluetooth verziu 4,2 tak už sa s nim neviem spojiť píše ze je nekompatibilný co s tým ? treba novu jednotku alebo ako to vyriešiť ? Jedná sa o Octaviu 2 FL.

33117478_10211963321866346_1755757685434744832_n.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobry den 

  Potreboval bych o Vas poradit jako od zkusenych mechaniku, muj dotaz se tyka dodelani Bluetooth v octavii rv 2005 vybava Elegance s maxidotem bez multi volantu a radio Stream, pul dne ctu celé forum a uz sem ztoho jelen, a proto pisu,dostal sem nabidku 3 ŘJ 5P0862335A,1Z0035729E,1K8035730C,a tak sem se rozhodlo dodelani, a tak se vas ptam kerou řj si vzit , a co dalšího sehnat a pomoct při instalaci. Chapy předem Vám velký dík

Citovat

 

 

Odkaz ke komentáři

na 100% ti v pohodě pojede jen první jmenovaná (5P0862335A).... druhá je pro FL auta, takže by nešel maxidot a u třetí si nejsem jistý, ale pravděpodobně neumí maxidot vůbec... dál potřebuješ jen kabeláž, popřípadě držák jednotky pod sedačku.... a v případě nutnosti dokodovat...

v tabulce v příloze máš pravděpodobně funkční jednotky pro tvé auto... ale radši ať se k tomu vyjádří někdo erudovanější :)

image.png

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
5P0-862-335 UHV-Standard
Harman/Becker 2P5X
9W2/9W4
9W8/9W9
DDP No Yes  ???  ??? No - > 5P0-862-335-A
Note #3
5P0-862-335-A UHV-Standard
Harman/Becker 2P5X
9W2/9W4
9W8/9W9
DDP No Yes  ???  ??? No  ??? > 5P0-862-335-B
Note #3
5P0-862-335-B UHV-Standard
Harman/Becker 2P5X
9W2/9W4
9W8/9W9
DDP No Yes  ???  ??? No  ??? Note #3
5P0-862-335-C UHV-Standard
Harman/Becker 2P5X
9W2/9W4
9W8/9W9
DDP No Yes  ???  ??? No 25/2005 > 1Z0-035-729

 

1Z0-035-729-B UHV-Standard
Harman/Becker 2P7X
9W3/9W4/9W8 DDP No Yes  ???  ??? No  ??? -

 

1K8-035-730 UHV-Standard
Nokia HT-3
- DDP No Yes  ??? Yes No  ??? > 1K8-035-730-B
1K8-035-730-A UHV-Standard
Nokia HT-3
- DDP No Yes  ??? Yes No  ??? Note #2
1K8-035-730-B UHV-Standard
Nokia HT-3
9ZU DDP No Yes  ??? Yes No 27/2008 > 1K8-035-730-C
1K8-035-730-C UHV-Standard
Novero HT-3
9W2/9ZG DDP/BAP No Yes  ??? Yes No 22/2008 > 1K8-035-730-D
1K8-035-730-D UHV-Standard
Novero HT-3
9W2/9W8/9ZF
9ZG/9ZU
DDP/BAP No Yes  ??? Yes No 52/2008 -
1K8-051-730-A Volk-L
Novero HT-3
- DDP No Yes  ??? Yes No  ??? Note #1
1K8-051-730-B Volk-L
Novero HT-3
- DDP No Yes  ??? Yes No  ??? Note #1
1Z0-035-729 UHV-Standard
Temic 2P7X
9W3/9W4/9W8 DDP No Yes  ???  ??? No  ??? > 1Z0-035-729-B

 

To tvoje jenom je právě dost komplikace u předFL aut, protože potřebuješ ještě správný protokol pro ovládání z maxidotu.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, 

poradíte mi prosím jakou jednotku pro OII, rv2008, MaxiDot, multifunkční volant? Jde mi především o pouštění hudby (takže A2DP?) a přeskakování písniček z volantu :)

Jakákoli další funkce (příchozí hovor, sms na MaxiDotu) jsou pouze nice2have a vůbec je nepotřebuju.

Dík předem!

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Potřebuješ jednotku a kabeláž popř. i držák jednotky. Jednotka by měla umět protokol BAP, pokud máš maxidot. Pak určitě by měla umět HFP a pokud chceš i hudbu, tak A2DP a ideálně i AVRCP... A vlastně možná ještě bude u takhle starého auta potřeba aktualizace budíku, aby se správně zobrazovaly ikony. Ale není to úplně nutné...

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Z Košíc. Je to zúfalé, nenašiel som ani jediného človeka, ktorý by mi bol ochotný naozaj poradiť a pomôcť vo veciach, v ktorých sa ja nevyznám. Auto som si kupoval v máji a za 3 mesiace som nikoho nenašiel na koho by som sa vedel spoľahnúť. A o veciach typu ako je ten bluetooth, alebo sedačky zatiaľ naozaj len snívam. Nechystám sa na aute meniť všetko čo sa dá, skôr len pár vecí, ktoré majú pre mňa naozaj pridanú hodnotu. 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Měl bych takovou prosbičku...

Odešel mi Parrot a uvažuji nad jiným řešením.

Auto je OII FL 2010, bez MF volantu a MAXIDotu, holátko s repro pouze vpředu, bez jakékoliv jednotky pod sedadlem spolujezdce.

Ale Columbus (LED, starý FW) hraje i naviguje bez problémů.

Existuje nějaká varianta propojit iPhone s autem alespoň podobně jako Parrot CK3100?

 

Odkaz ke komentáři

Myslím, že když tam hodíš origo jednotku s BAP protokolem, tak by měla jít přes Columbuse ovládat... ale bez toho Maxíku je to ale asi horší z hlediska komfortu... a nebo tam můžeš hodit jednotku, která nepočítá s displeji a používat jí vyloženě jen jako přenos hovoru do repro...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
před 20 minutami, motorpower napsal:

Myslím, že i pokud koupíš špatně, není problém se BT zbavit.

Tahle úvaha mě už taky napadla když sem drobet šmejdil po informacích a asi to nebude od věci. Díky za tip, jak ten android bojuje s rsap? Ani nevím jestli to ten telefon bude podporovat, budu zjišťovat. Na to byla myslím apka phonebook jestli nepletu. Mě stačí jen tel. seznam na MaxiDotu abych mohl i vytáčet hovor, ostatní funkce nejsou pro mě důležitý.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...