Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Polygraf

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth

Recommended Posts

před 9 minutami, ka_r_los napsal:

podporuje Iphone 6 RSAP? pokud mě paměť neklame, tak ne...

Zrejme to nemá .... A s tou riadiacou jednotkou 3C8-035-730-A, B, C, D, E  by som to dokázal teda spárovať ? alebo nie lebo mobil nemá to rSAP ? 

Dobry den, mam skoda octavia 2 2,0l 103 kw laurin klements a v nom radio stream. chcem sa pripojit pomocou bluethoot s iphonom 8 ale neuspesne. viete mi prosim vas poradit kde by mohla byt chyba? nie je tam bluethoot (aj ked v radiu v nastaveniach mam zapnutu funkciu phone).

Ahoj, mám podobné strasti, byť s jiným autem (doufám, že to nevadí), a při hledání na Internetu jsem narazil na toto vlákno. Zdá se, že tu je hodně lidí co tomu rozumí, tak se zkusím zeptat. Mám Multivana T5 r.v.2010 s jednotkou 7E0 035 730 a funguje mi pouze rSAP režim bluetooth a nejede mi A2DP. Jsem zvyklej v autě poslouchat Spotify takže varianta kdy nemůžu streamovat zvuk do auta a nejedou mi v telefonu ani data je smrtelná... Jak jsem pochopil tak výměna jednotky za například 3C8 035 730C, by to měla vyřešit, ale před tím než utratím tisíce, bych si byl rád jistej:

1. že ta jednotka, kterou mám to opravdu neumí. V nastavení to fakt nikde není, ale není třeba možný, že by to stačilo nějak nakódovat? :-) O té jednotce jsem nikde nic nenašel. Na wiki.ross-tech.com jsou u ní jenom otazníky...
  2. jestli stačí tu jendotku jenom vyměnit nebo se musí měnit ještě něco dalšího? Asi to musí někdo překódovat?

Díky

Zdenek

Cau hosi potreboval bych radu. Mam octavia II rs fl 2010 s radie bolero bez multi. volantu oznaceni CEGA dodelal sem bluetooth jednotku vse funguje jen jediny problem pise chybu mikrofonu (preruseni mikrofonu) jednotka je 3C8035730A nevite nekdo presne nakodovani nebo co stim diky za odpoved.

Pořídil jsem jednotku 5N0 035 730 C.
Je možná že je vadná... Pro test napojeno Pin1,2 napájení na gateway a 17,18 na CAN Gateway Infotaiment.
Někde se tu řešilo že jednotka byla nedostupná kvůli Gateway. Já mám ale SuperB a jednotku co je nejnovější.
Je možné že kvůli Gateway je jednotka pro diagnostiku nedostupná?

Tady někdo tvrdil že i když nejela přes diagnostiku byla vidět na Maxidotu. Ještě vyzkouším.
Zkusím najít někoho s O2 že bych to tesnul na starší Gateway.

Jinak ještě nejaký nápad?

V 5. 2. 2019 at 20:38, Ďusi napsal:

Zdravím

kúpil som si z Nemecka Octavia II FL 06/2009 s rádiom Amundsen a držiakom mobilu, bez multifunkčného volantu. Rád by som sprevádzkoval BT spojenie na mobil

Uprostřed září 2019 budu na dovolené v Břeclavi. Někdo v dojezdové vzdálenosti, kdo by se na to mrkl a zprovoznil, pls?