Jump to content

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth

Polygraf

Recommended Posts

Ještě mám dotaz, neví někdo kam přijde zapojit mic co jde k lampičce a kam ten k jednotce do rádia Bolero 3t0035156b Mám zapojeno: K lampičce N.C první z prava  a k jednotce N.C a mute. Už jsem to zkoušel přepinovat na nc oba ale stále chyba mic v diagnostice a nefunguje . V jednotce to mám správně 11 a 12 ale u toho rádia si moc nevím rady. Díky za radu..876456340_rdio.jpg.a3931e772259b97590490e7468a9f2cf.jpg

• 2 weeks later...

Ahoj, mám podobnej probém. Koupila jsem octavii II rok 2009 s columbusem a nejde mi připojit iphone 8. Četla jsem tady, že nějaká ta jednotka je u spolujezdce, ale jsem v tom nová, nevím jak to vypadá nebo co s tím udělat? Prosím pomooc:D

• 5 months later...

Zdravím,mám O2 r.v2008 předfl,maxidot ,multifunkční volant.Rádio Columbus. V autě mám jednotku 1Z0035729B ,volání a zobrazení maxidot+ rádio.Funguje. Chci ,ale i přehrávat hudbu A2DP, Bude mi fungovat jednotka  1K8035730C ,popřípadě doporučíte mi nějakou jinou.Děkuji za odpověd.

Než sponzorovat vyžírky co chtějí za megastarý Bluetooth 3000Kč tak jsem připojil na aux BT adaptér od Xiaomi a má A2DP. Podmínka je ovšem že zařízení má AUX nebo MDI.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Tak jsem to dnes rozebral nabu a zde je ložisko které při protáčení v prstech nepravidelně drhne                     sftnt 6200-2rs asi se tam dostala voda a chytlo lišku,
    • tvoji najatí živnostníci s tebou to jste byli prý taky experti, co jsem jenom z doslechu slyšel, tak jim ukázat vše do detailu... však jste to mohli dodat celé, navrhnout typy atd..., naprojektovat a byl klid... někdo dělá marku, někdo tahá trubky, někdo dělá tohle a tohle.... Měli si koupit hotové řešení - výrobek tam si myslím, že je největší problém.... je to něco, jako kdybys na koleni vyráběl nějakej stroj.... ale víc fakt nevím, mám to jenom z doslechu.... p.s. čáslav sem neřešil já, ale kolega s bráchou..... kdybych řešil vše, tak už si neudělám ani pár dní volna.... dovolený za 5 let mě zbývá furt asi 60 dnů....
  • Create New...