Přejít na obsah

Octavia I RS a radio-navigace Columbus


Doporučené příspěvky

tak fotka v aute

 

 

 

no maxik fungovat nebude bo komunikuje inak než v octavii2

 

zbytek co se týče columbuse bude fungovat

 

nejdřív rozhodím a pak me ceka bluetooth a cd changer to bude fungovat taky pak třreba i kamera ale maxidot a volant ci park assisten nebude behat bo to beha po cenu kterej je v o2 jinej nez v O1

post-18601-0-18178100-1333975790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kurník, to bude prácička...nemáš nějaký další foto?

 

 

jaký by sis přál já ho už mám v autě funguje hezky jen sem přehral soft a nějak mi tam nejdou dát mapy tak zas ho musím přehrát a tak a to je spíš už problém radia a softu jeho a tak

 

inak osvětlení vypínání klíčkem funguje i v poho naviguje a tak

 

inak ted sem přešel na 3generaci a když se mi povede někde sehnat převodník can 1.6 na 2.0 (používá se u tuarega) pak mozná by mohl jít i maxidot je to jen ma domnenka (bo nevím zda bude stejný protokol)

Odkaz ke komentáři

Jenule? Chtěl bych se zeptat zda se ti povedlo sehnat ten převodník na can a jestli se třeba rozebějl multifukční volant a maxík? Mám docela dobrou nabídku na amundsena ten by se tam mohl vecpat lepší než columbus ne?

 

Jinak když už jsme u těch navigací tak mě celkem zaujala navigace AUDIOSOURCES AS-8601 do octy 1, nepoužívá ji zde někdo?

Odkaz ke komentáři

kuliss9:

 

tak zatím nic prevodník stojí 5000 a to se me zda moc za to jen to vyzkouset.Ale navi ted zlobi dal sem blbej soft tak pojedu na servis ke cosby třeba ho bude mít.

 

Inak je to jen teorie vycházím z T5 kde je taky can 1.6 jak mam ted ja když mam 3Generaci comfortu ale otazka je jestli je tam stejnej protokol komunikace.

 

Tudíž žádám kdo má převodník can 1.6 na can 2.0 a byl ochoten zapujcit prijel bych a vyzkousel a pak by se vedelo :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Já právě jo dole v komentářích viz příloha.

 

To už mě taky napadlo, ale jak je to s CAN netuším, z toho SII bych usuzoval že tohle zařízení pojede taky na 2.0 CAN, jinak přeci jestli tam dám TMC box tak by neměl být problém + kde to má zdířku na USB? Z toho co jsem našel zatím to vypadá že usb je jako přídavný doplněk.

 

 

Asi se mi povedlo najít tohoto mazlika za cca 1500,-Kč ($81) http://www.alibaba.com/product-gs/434293992/6_5_LCD_touch_screen_special.html

 

A ještě je tu jedna maličkost, zvládne to CD měnič (ikdyž s tím usb ... )? To je jen tak pro zajímavost. Bych potřeboval někoho kdo to v autě má, ale začnu šetřit. Chtěl jsem místo DX pasovat Columbuse a experimentovat s CAN převodníkem, ale tohle je daleko, daleko lepší varianta a vyjde to penězi na stejno :-)

 

BTW: jak je na tom MF volant z OII RS face? MF pro OI tam určitě dávat nebudu :lol:

post-21366-0-36764900-1358338210_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Jenom mi logicky nejde do hlavy, proč když je to NÁHRADA za starý typ pro FI, OI, SI tak proč to podle dodavatele nejede tak jak by člověk předpokládal...

Jinak to USB není problém vytáhnout kabelem. Kdyby bylo vpředu, asi by to fleška brzo odnesla.

Je tam víc nejasností a nikde jsem nenašel rozumný kompletní popis, nebo něco jako návod k obsluze..

Odkaz ke komentáři

Ta náhrada vypadá pěkně, nečekej od toho kvalitu origo rádií nebo Pioneeru, Alpine a podobně. Ovládací kolečko (chromované) bude dost mizerné, to je už vidět z fotek. Plus ovládání pomocí tužky a totálně zmatené menu taky nepotěší, dlouho nabíhá.

Ale zase za 81USD nestojí za řeč :-) MOžná bych taky jedno z recese vzal :-)

Odkaz ke komentáři

Ta náhrada vypadá pěkně, nečekej od toho kvalitu origo rádií nebo Pioneeru, Alpine a podobně. Ovládací kolečko (chromované) bude dost mizerné, to je už vidět z fotek. Plus ovládání pomocí tužky a totálně zmatené menu taky nepotěší, dlouho nabíhá.

Ale zase za 81USD nestojí za řeč :-) MOžná bych taky jedno z recese vzal :-)

 

Co vím tak Columbus je docela na pytel taky po stránce user-friendly :) ale určitě tohle bude nejlepší řešení, nebo snad Pioneer či Alpine napojím na CAN v autě a zobrazím na maxidotu, umožním ovládání přes volant atd?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...