Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Byl jsem si osahat GHOST SE 3000 a sympaticke kolo, vzprimenejsi posez, coz mam radeji. Ale zase jsem dostal brouka do palice, ze SE 4000 ma AIR vidlici a je lepsi si pridat za vzduchovou. Ma to cenu (17 100 vs. 20 700 za AIR) ?? Nebo za 16 300 muze byt AVALANCHE 1.0 2012!

 

Koukal jsem i po CROSS kolech a v zadnem pripade bych si to nekoupil, v tom mam docela jasno... Chci proste opet MTB a drit jako kun na asfaltu, to me bavi :D

Odkaz ke komentáři

Přesně tak.. taky jezdim do práce na MTB a dřu jak kůň :D ale baví mě to.. MTB využiji já osobně i hodně v terénu ale ikdyby ne tak do krosového bych taky nešeel nikdy- nelíbí se mi .. nevím proč ale prostě vůbec.

 

Já mám kolo od výše jmenovaného Scalara a v pátek mi dojde PPLkem.. jo když se posere budu to muset poslat. ALE za tu cenu neseženeš.. NESEŽENEŠ tak osazené kolo jako od někoho kdo ti to poskládá.. Já taky nechtěl - chtěl sem dojit do obchodu vybrat a jít. Ale nechat si to poskládat je opravdu lepší volba..


A nebo něco z bazaru..? o Tom nepřemýšlíš..?

Odkaz ke komentáři

:D ja uz nepremyslim o nicem... Ja mam po dnesku jasno a hotovo :) Rychla akce, dobra cena - pomer cena/vykon (dle meho tedy).

Seznamte se s moji novou KOSTKOU :) A rovnou jsem vzal i boty a pedaly Shimano, nikdy jsem to nejezdil a chtel jsem to zkusit. Jsem velmi mile prekvapen...

20140220_143840.jpg

20140220_143854.jpg

20140220_143919.jpg

20140220_143935_1.jpg

20140220_143943.jpg

20140220_144007.jpg

20140220_144046.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak to je super! :) Tak mnoho km bez nehod.. :palec:

 

Můžeš dát odkaz jake máš boty? .. mě psala PPlka že zitra je kolo u mě a mám taky nášlapné pedály..(taky sem na tom nikdy nestal - ale teším se) a tak potřebuji nejake boty.. na netu jsem viděl od Force.. ty se mi vcelku líbí a cena taky dobrá..

Odkaz ke komentáři

Vzal jsem si

Shimano Boty SH-MT43L black

o 1 cislo vetsi nez mam civil boty (maji to tak delane). Tvrda podrazka na slapani super, chodil jsem v tom hodinu po krame kdyz jsem cekal na kolo a taky je to OK! Ja chtel tyhle turisticky, jezdim i s malym a to nejde byt v naslapu...

 

Zde foto

20140220_190807.jpg

20140220_190827.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

:D ... Já už mám s nášlapy najeto cca 150km a super :palec: Bez nich už ani ránu. Nedá se to srovnat.. jede se mi o hodne líp. Jen v terénu to chce ještě opatrnost abych si nerozbil hubu..:D včera sem jel po lávce co byla přes potok široka asi 40-50cm a docela sem se bál že když s eněco stane a ja se nevypnu z pedálu tak pudu hlavou napřed do potoka.. ale naštěstí ne no..:D

 

 

Jezdíte někdo i nějaké cyklomaratony? Potkám vás na některém?:)

Odkaz ke komentáři

:D ... Já už mám s nášlapy najeto cca 150km a super :palec: Bez nich už ani ránu. Nedá se to srovnat.. jede se mi o hodne líp. Jen v terénu to chce ještě opatrnost abych si nerozbil hubu.. :D včera sem jel po lávce co byla přes potok široka asi 40-50cm a docela sem se bál že když s eněco stane a ja se nevypnu z pedálu tak pudu hlavou napřed do potoka.. ale naštěstí ne no.. :D

 

 

Jezdíte někdo i nějaké cyklomaratony? Potkám vás na některém? :)

Tak jelikoz jsi toto napsal, tak je jasny, ze jsi nespadl do potoka hlavou napred... :D

Ja jsem taky hodne spokojeny s naslapy a to mam najeto teprve asi "pado" Do garancky chci najet tak 200 coz mi doporucoval, je to v pulce dubna, tak snad ano! :) Jeste je mi zima... :(

Odkaz ke komentáři

Davon:Chce to neprofuk idealne zepredu zatepleny capaky a nejakou dobrou bundu...Ja treba vrsek moc nemam tak vozim coolmax triko,bavlnenej rolak(Vim ze neni idealni ale taky se potim jak prase tak to aspon drzi),dres NoWind bundicku a jeste prez to softsheelku. Vcera bylo cca deset a pade v pouode,kdyz je nula a min tak jezdim max 30km...

 

Lojza:To ti jsou pak k nicemu kdyz si je vypnes ve chvili kdy je potrebujes temer nejvic...A jak slapes...Ono to dostanes pod kuzi ryhle.Vyskakoval jsem z toho po chvili jak obyc pedalu...

Odkaz ke komentáři

Pár situací už jsem zvládl..:) i v težším terénu. Ale pádu se nejspíš nevyhnu no..:D

 

To je pravda pokud se vypinas při jizde z kopce tak to radeji nepouzivej.. jáa se pravě při jízdě z kopce citim bezpečněji že mi nesklouzne noha z pedálu.

 

Jinak já jezdím v cyklokratasech a navleky na spodek a na tom mám tepláky. Jedno funkční triko s kratkym rukavem jedno s dlouhým a softshelovu vestu. tod vse pri teplote cca 6-12stupnu. je mi je zima na nohy - boty nemam navleky na tretry. jinak vse ok..:)

Odkaz ke komentáři

To mas triko s kratkym rukavem, na tom dlouhy (fcni) a jen softshell vestu?? Ja mam pri techto teplotach kratky triko (fcni) navleky na ruce, softsh. vestu a vetrovku bez zatepleni a po vice minutach jak se zapotim citim, ze to profukuje... Na spodni cast cyklo kalhoty (bez zatepleni, slabe) a na tom jeste sustakove nebo softshell kratasy a na nohy zima neni, tam je to pohoda. Ta byla az pri +1 - -2... Predevcirem bylo 9C a nestydel jsem si nandat i cepici... Nebo staci sluchatka do usi, vadi mi jak me boleji usi potom!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...