Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Soused si včera dovezl domů nový stroj, silničku Felt AR15 2015. Zase ve mně hlodá myšlenka nepřesedávat na horáka 29", zůstat na 26" a pořídit k tomu silničku, je to úplně jiná liga svezení. :)

 

Hmhm, to mne zajima. Tu mam jako jedno ze dvou kol (druhym je Pells Aero) ve vyberu na novou silnicku na triatlony. Jezdim hakove i bezhakove, proto nechci kupovat kozu. Jen mne na tom Feltu stve vlez brzdoveho lanka do ramu tesne za hlavou. Tam totiz mam na dlouhych TT brasnu s jidlem. chcu kupovat nekdy v rijnu. Je to ta verze na 105tce? Jaka jsou ta kola tezitka?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Tak za loňský rok 6600 km převážně silnička, nakonec to nebylo o moc víc než za rok 2014, jelikož poslední 3 měsíce mí na kolo nezbyl skoro žádný čas... škoda. Tak třeba letos to bude lepší a pokořím hranici 7 tis. km. Zatím to vypadá slibně, leden 650km :) Všem cyklo nadšencům pro tento rok přeji mnoho km bez nehod a úrazů a kilometry ať naskakují. GO PEDAL!!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Mam mensi dotaz, doted jsem jezdil na obyc kole za par stovek, chtel bych si poridit neco lepsiho, ale zase nechci utratit vic jak 15-17tis. Nasel sem si Focus Whistler 1.0 27.5 a v Hervisu na nej maji zrovna akci - 15400. Je to za ty penize dobry vyber? Nebo by bylo vyhodnejsi si nechat nejaky kolo sestavit? Mam 178cm a 70kg, jezdit budu v podstate kazdy den do prace (2km) a ve volnym case nejaky ten les, pole...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

A na tomhle se trapim ja :-) nemam moc cas ale za 2,5mes 1100km

 

Ahoj, taky ho od podzimu mam - resp. nizsi verzi na Shimanu 105. Uz jsem na nem v lednu absolovoval halfironmana v Izraeli, ted jsem na nem jel dva kratke poutaky (duatlon a triatlon). Takze na nem mam hrazdu od ProfileDesign a neznackove karbonove rafky 33 mm s galuskama. A samozrejme otocenou sedlovku a TT sedlo. Jinak ale vic jezdim na biku a na silnicni trenink beru starou silnicku (ktera je na Ultegre :-))

At to jezdi!

Upraveno uživatelem Volovec
Odkaz ke komentáři

Chalani u nás teraz bol 49.rocnik Okolo Tatier skvela akcia učast bola viac ako 1000ludí zo 7krajín strednej Europy má to okolo 230km rozdelené na dva dní . Kto by ste chceli určite na budúci rok pridte určite neoľutujete :) :)

 

Program býva skoro rovnaký každý rok :

http://www.cykloklubnizna.sk/2016_okolo_tatier_organizacia.html

 

Trasa :

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1bHyl1KaC-OgHSmDFznONOyT-ZsE&hl=en_US

 

A nejaké video :

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...