Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Nemá žádný smysl aby se obyč.člověk honil za kilama váhy kola.Jezdíme,abychom si udrželi fyzičku a to je jedno,jestli má kolo 10 nebo 12,5 Kg.

Jeden můj kolega co měl karbonového crosse za 80.000 leží díky rámu ve špitálu a bude rád,když nebude mít následky.

Druhý,co s ním jezdí nemá-jak všude píšou 2-3x zeslabovaný rám,ale poctivého hliníka a říka,že právě proto,aby tak nedopadl.

Ale jsou to krosaři.

Tím jsem chtěl jen říct,že ten,kdo jezdí pro svoje potěšení a udržení se ve formě nemusí řešit nějaké to kilo navíc.

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem večer přijel domů, převlékl se a šel se krátce projet. Dal jsem 10km za 27 minut, tedy průměrka asi 21km/h a maximální rychlost 55,6km/h, což mně tedy velmi překvapilo, protože jsem se nesnažil o nějakou extra rychlost, jen jsem normálně jel. Je fakt, že po těch už skoro 250km co jsem poslední dobou ujel, tak je to znát v nohách. Na začátku jet na nejtěžší převod bylo skoro sci-fi, teď už většinou jezdím na ten nejtěžší.


Tu desítku jsem dal dneska jak malinu. Chtěl jsem se jen kousek projet na večer a taky očíhnout, jestli ještě kola vůbec máme :D

Odkaz ke komentáři

Ja pouzivam app Locus. Ted jsme na Bunkove, neco pres 17km od domova. Mladej tu je na karatistickem soustredeni, tak jsme s manzelkou vyrazili. Ted si davame obed. Tpatky to chci vzit pres Bohdanec, Stevlovou a Kunetice. To by mohlo dat dalsich 25km. Manzelka se brani delsi trase, tak musim trosku pouzit lsti.

Cosby: ja jsem rad, se jsem evidentne trochu rozhybal telo, protoze za poslednich 25 let v drtive vetsine jedinej pohyb byl sex. A kolo me nenudi. Ono to je se mnou tezky, kdyz me kupa veci nebavi. Co me nebavi, to proste nechci delat.

Cosby: ja jsem rad, se jsem evidentne trochu rozhybal telo, protoze za poslednich 25 let v drtive vetsine jedinej pohyb byl sex. A kolo me nenudi. Ono to je se mnou tezky, kdyz me kupa veci nebavi. Co me nebavi, to proste nechci delat.

Odkaz ke komentáři

Kokso, dneska 47,06km se synátorem, se divím že to dal tak v pohodě, příští týden mu bude 9. Copak o ty km, ale výjezd na Báru zezadu do krpálu, že jsem musel jet cik -cak, abych se neotočil i s kolem na záda. Dal jsem odhadem tak 200-300m tohodle krpálu a zbylých cca 100m jsem už nedal, protože jednak mi málem vyskočila hercna a druhak jsem hledal, kde mám plíce. Mladej to šel a nadával mi, že ho nechám tahat kolo :jelen: Tak jsem mu těch posledních cca 100m to kolo potáhnul. Tímhle jsem se docela odvařil.

 

Jó a dali jsme dvě kolečka toho singletrecku co tam zbudovali.

post-226-0-70223600-1469913271_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...