Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Platíš 20% navíc za značku. U Spešlu možná 30 :-)

 

Já jsem spokojen s tímto: http://cz.author.eu/horska/mtb-29/author-traction-29-2016-ua42863902

http://www.zbozi.cz/hledani/?q=author%20traction%2029&razeni=nejlevnejsi

 

Obecně doporučuju poohlédnout se po loňských nebo předloňských modelech.

Osvědčila se mi pojistka od ERV. První dva roky jsou bez amortizace - vyplatí pořizovací cenu kola, bohužel ale bez doplňků.

 

u spešlu je to 40%

Odkaz ke komentáři

S valcema jsem spokojeny velmi. Zena ma silnicku uplnou do trenazeru - taky Elite, pochvaluje si, ze si pri tom treba opakuje anglicka slovicka apod. Ja mam pred valci postaveny notas a poustim si tam serialy, nekdy zpravy. Predloni jsem koupil vetrak, s nim je to taky snesitelnejsi. Ja na valcich jezdim spise jen obecnou vytrvalost, pripadne kadencni treninky, ted ale chci kupovat wattmetr, tak uvidim jak to pujde s nim. Treba kamos jezdi na valcich i intenzity s tim ze ma upustene plaste. Ja na valcich jezdim casove cca 1:10 hod, a po max 25 min musim delat pauzy minimalne kvuli utreni potu a uleveni si prdeli. Rekord mam z lonske zimy, kdy jsem se chystal na lednovy 1/2 ironman, to jsem dal max cca 1:40. Ted na vanoce dostala prvni silnicku holka 11 let, tak jsem ji obcas zkousel na valcich 5 min, moc ji to zatim ale nejde - furt ji pridrzuju, ale casem to asi pujde :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak jsem si asi po 14 letech taky pořídil kolo :) Mám ho 3 týdny, ale reálně jsem začal jezdit až před 2 týdny.. Mám najeto nějakých 164km za 10 jízd. Z toho už jsem 2x vzal i malou do sedačky.. V sobotu jsme si dali 25 kilásků pohodovou jízdou.. Je to fakt super relax, něco takovýho mi chybělo. Můj cíl na letošní rok je aspoň 1000km.

IMG_20170314_164606.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...