Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Hehe, mapa dobrá, ale na kole pít nebudu ;) Potřebuju řidičák k práci a opravdu nestojím o to, přijít o něj kvůli jednomu pivku na kole ;) Navíc to vypadá, že většinu výletu pojedu s malou v sedačce, protože se jí to zalíbilo. Mě jako motivace stačí, že prostě vypadnu, vypnu a šlapu. A i po okolí jsem teď narazil na spoustu zajímavých míst, o kterých jsem předtím vůbec nevěděl..

Odkaz ke komentáři

V tomhle jsem dost zásadovej ;) Prostě alkohol za volant/řidítka nepatří ;) Navíc pak nemusím "sportovat", když to hned zaleju pivkem :))) Jen mě teď o víkendu vystrašil brácha, že budu měnit řetěz každejch 500-700km.. Jsem si říkal, že se asi zbláznil - měl jsem kolo od 10 let asi do 15 a nikdy jsem řetěz neměnil :D .. A preventivně asi měnit nemá smysl, prostě až bude vytahanej, tak se vymění.. Naštěstí mám doživotní servis zdarma, platím jen materiál :)

Odkaz ke komentáři

Pivo není příliš kalorické samo o sobě, to je další mýtus. Naopak, je to téměř ideální ionťák, nebýt toho alkoholu.

Hořké látky v pivu podporují chuť k jídlu, proto mají pivaři vanu.

 

Interval výměny řetězu je věcí každého soudruha.

Vydrží tolik, jak se k němu budeš chovat. Nejezdit v tahu, ale na frekvenci, udržovat a vydrží i 2.000 km.

Když budeš jezdit na vytahaném řetězu, zničíš zadní kazetu a kromě řetězu řekněme za 700 si připlatíš další 2000.

 

Odkaz ke komentáři

kejml: abych byl úplně přesný, tak k dnešnímu datu 696km indoor, 437km MTB a 2581km silnička. suma sumárum 3714km letos


k řetězu: záleží taky co je to za řetěz. jedny s nejdelší životností jsou campagnola, na silničce mi vydrží v klidu 6000. životnost výrobce uvádí tuším 3-8 tis. je to všechno o tom, jak moc to člověk tahá, jak se o řetěz stará a maže. nejlepší koupit k převodníkům a kazetě 3 řetězy a přehazovat je cca po 1000 km. opotřebení kazety je pak plynulejší a řetěz nepřeskakuje.

Upraveno uživatelem lojzahlina
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Tak to já taky raději jezdím za pěkného počasí a jak jdou teploty pod 12 stupňů, tak venku končím. Proto chci válce, abych se udržel aspoň trochu v kondici. Dám je do sklepa, kde je chládek, pustím si film na noťasu a budu šlapat aspoň 2x - 3x týdně. Asi si koupím válce Elite Arion. Víc do toho nechci investovat.

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...