Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak se mi podarilo pri sjizdeni sjezdovky na Severaku v Jizerkach na celoperu se zdvihem 150mm zlomit drat v zadnim kole a ohnout prehazku. Let x metru a po dopadu vylit asi 20 cm velkej sutr a oblak prachu, drat rupnul a hazka drnci :) To se mi na fullu jeste nestalo a to full jezdim 12 let. Drat mam uz ok, ale hazka jeste musi vydrzet sobotniho Krale Sumavy, asi bude prdel :)

Odkaz ke komentáři

Covece, trosku jsem si pred tim Kralem hral s tou hazkou a vydrzela. Drat byl nastesti v poradku rychle, to mi udelali tady u nas behem jednoho dne, nastesti.

Kazeta pekne drzi, nema uz sisaty zuby po druhem retezu? :) Ale esli neskace… 

Jen neni vubec cas jezdit, nez se dokopu, tak se na to vyprdnu. A ted uz je dost teplo a to ja nemam rad :) Takze po praci uz se mi nechce, tak mam blbejch asi 215 km. 

Odkaz ke komentáři

Ja zvazuju, ze vymenim kazetu jen z pleziru, pac jak nemam najeto, tak mi po kopcich a lesich nak nestaci 11-40 zubu, vaham mezi 42 nebo 46. Ale cekam, jak dopadne ta hazka na servise, jezdit se s tim da, ale obcas to skrabe, i kdyz neprehodi.

Jj, prihnul jsem to, jen opatrne, pac jsem mel strach, ze to bude horsi nez lepsi. Funguje, ale neni to ono prave. Na druhou stranu na to, jakou to dostalo ranu, tak je malej zazrak, ze to vubec radi :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ufff, tak jsem si myslel, ze s nakupem bajku uz mam jasno, ze si poridim nejakou rychlou R29 a at je s tim aspon trosku sranda, tak 100/100 na zdvihu, ale clovek mini... a... na vikend jsem si to vzal na Jedovnice a k rychle R29 si pujcil i Canyon Neuron AL 9.0 120/120 a na 27.5+ a kruci... ten bajk byl o dva levely zabavy uplne jinde, ale uplne. R29 cajk na stoupani, komfort, stoupaci traily bez zadychani a kapky potu, vsechny traily jsem projel, sice k uzavrenejch tockach me to trosku kopalo na vrchni okraj klopenky, ale dalo se na pohodu i cernej, ale byl jsem nejakej pos*anej, asi nezkusena lamka na R29 na trail, nevim... pak jsem na par jizd sednul na ten Neuron... boze to byla neskutecne PR*EL!!! Velbloudy jsem si nadherne proslapnul, stolicky, ktery jsem pred tim nikdy nejel, tak rovnou vzal vzduchem, na kazdy muldicce nebylo problem jit do vzduchu a pozdravit zadnim ocasem stromy :) proste pecka a usmev na rtu jako malej. 
Asi to dopadne tak, ze domu stejne koupim nejakou HT R29 a na trailech si proste pujcim neco pripravenyho s 27.5+, ach jo... dva bajky doma se mi mit nechce... to je konicku na jeden pracovni tyden, to se proste neda...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Hele vubec ted, tohle uz je na me moc. Jednou jsem jel zavod v 36C a malem jsem tam zdechnul :) Ja mam nejradsi kdyz je takhle, ale teplota tak 20-23C, to se mi jezdi nejlip. Ale v patek chci vyrazit, tak snad bude trochu lip. Jen mi nejak zacala vaklovat jedna noha vidle. 2 roky stara vidle s najezdem nekde kolem 1200-1300km a ejhle. Je fakt, ze tomu davam sodu, ale vazim blbejch 62 kg :)

Odkaz ke komentáři

Když se frčí po rovince kolem těch 30km/h, tak to jde, horší jsou stoupání, to je na zdechnutí.

O víkendu se chystám do hor na přejezd hřebenu, tak snad to přežiju.

Musím zaklepat u mě kolo ok, jen mi vržou kufry.

Ale taky jsem ho dost odlehčil na letošní sezónu, asi o 15 kg :D

 

Odkaz ke komentáři
před 14 hodinami, Lancelot napsal:

Beskydym, to mám tady za barákem.

Přejedu Ondřejník (z domu to mám tak 20km) a pak sjedu asi do Ostravice a na přehradu, podle sil. Celkem nějakých 60 km.

Mám kdyžtak 2-3kg navíc, kdybys chtěl, ale právě tuku :D

Tak to jo, tam se jezdi hezky, ale teploucko je teda i dnes :)

covece, tuk snad ani ne, diky. I kdyz mam 13%, spis bych radsi svalovinu ;)

Odkaz ke komentáři

Vyslap na dlouhe strane po silnici - desiva nuda... ja nemel cas, takze jsem ani nemohl zkusit zapadni stranu jak je Kamenec a bikepark, nahore fajn, cestou hore par pruhledu s vyhledem, co za to stoji, ale jelikoz nejsem mistnak, tak jsem to jel po silnici z Koutu a proste nuda, jen silnice. Jestli mas jinou moznost, tak ber tu.

Odkaz ke komentáři

Včera jsem jel podle plánu, akorát ráno jsem vyjel později, tak jsem to trochu zkrátil (55km) protože vedro bylo děsné.

Ale dnes jsem se solidně rozbil :D

Jel jsem po poli a vjel do brázdy (akorát na přední kolo), jen chvíli po tom, co jsem si pomyslel, že by za tou vzrostlou hrachovinou mohla být.

Rozsekly obličej a pár šrámu, a pomalu začínám cítit krk. Až doma jsem si všiml, že v přilbě, v té síťce proti hmyzu, mám zabodnutý zbytek slámy ze strniště.

Jsem si říkal, že proč na mě ti lidi furt tak čumí cestou. :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Včera jsem začal připravovat tréninkové silničky na zimní období - trenažéry a válce - nové řetězy, kazeta apod. Na biku jsem teď skoro měsíc pořádně nejezdil, teď ale začne příprava na novou sezónu. Koupil jsem si zimní botky na bike, manželka záviděla, tak včera přišli poštou i pro ni.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...