Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V 11. 12. 2019 at 23:28, krysarr napsal:

Tak me jeste zbyva 112 km do letosniho planu, takze doufam, ze to klapne. V nedeli jsem dal necelych 40km, pak zacalo tak foukat, ze to bylo o nicem, jakmile jsem nekde vykouknul z lesa, v sobotu prijede kamos, tak snad dame aspon 50 km a dam to 🙂 A pak zase tam koncem brezna, az nebude snih a bude poradne svetlo, ted je furt tma 😞 

Tak jsem to nakonec dal, kamos sice neprijel, ale neco jsem dal, pak jsem vyjel za tepla 30.12. a dal 53km s prevysenim asi 800m a rikal jsem si, ze na to kaslu. A na Silvestra byla hezky, tak jsem tech zbyvajicich asi 29 km doklepal po silnici a plan padl, 1001km a Garmin rval nadsenim 🙂

Tak jsem to letos hodil na 1200km a zatim jsem na 22km z nedele 🙂 A v pondeli zkouska novych ctyrpistku, nakonec jsem to objednal 🙂

Odkaz ke komentáři

Mnoo, tak jsem predal kolo na montaz novych trmenu a servisak mel milion reci, proc to nepujde. Nakonec jsem si rikal, ze maji asi moc kseftu a ze pujdu jinam a kdyz jsem mu rikal, jestli ma jistotu, ze to nepujde, kdyz mi Shimano i prodejce rekli, ze pujde, a jestli to ma vyzkouseny, tak otocil, a ze to vyzkousi. No tak jsem na to zvedavej, protoze jinak budu mit ctyrpisty, ale nebrzdici 😄

Odkaz ke komentáři

Je lepší to dělat každej rok a je to pak levnější. Taky asi záleží kde ti to dělali, já jsem dělal repas vidle RS Revelation přímo u Cyklo Žitný a vyšlo to na 1500. Tlumič Fox mě vyšel asi 1200 přímo u Cyklo Švec, ale ten DPX2 bude možná trošičku dražší. S marzocchi nemám zkušenost vůbec.

Odkaz ke komentáři
V 20. 1. 2020 at 14:54, krysarr napsal:

Mnoo, tak jsem predal kolo na montaz novych trmenu a servisak mel milion reci, proc to nepujde. Nakonec jsem si rikal, ze maji asi moc kseftu a ze pujdu jinam a kdyz jsem mu rikal, jestli ma jistotu, ze to nepujde, kdyz mi Shimano i prodejce rekli, ze pujde, a jestli to ma vyzkouseny, tak otocil, a ze to vyzkousi. No tak jsem na to zvedavej, protoze jinak budu mit ctyrpisty, ale nebrzdici 😄

Příjde mi, že je jedno jestli je to autorizák na auta nebo kola, popřípadě cokoliv.... Chtěl sem si dát po dvou měsících kolo na záruční servis (utažení) abych nepřišel o záruku, byl jsem na horách, tak jsem oslovil dva servisy Rock Machine v Trutnově.... prý týden nám ho tu nechte 🙄.  Objednal jsem sadu přípravku Shimano a bohužel v servisu mě už neuvidí.

JInak jsem koukal na ty hodinky co si psal, na multisport vypadají dobře, ta Sigma Rox taky... zase brouk v hlavě

Odkaz ke komentáři
před 6 hodinami, Rolbař napsal:

JInak jsem koukal na ty hodinky co si psal, na multisport vypadají dobře, ta Sigma Rox taky... zase brouk v hlavě

Tomu rozumim. Oboji ma svy vyhody, ale hodinky jsou vyrazne vsestranejsi. Jinak Garmin dela s tim Roxem dost podobnou navigaci, ted Ti nereknu presne typ, kazdy ma svy vyhody. Garmin ma ale vyhodu, ze to jde propojit s https://www.garmin.cz/garmin-varia-radar-rtl510-zadni-svitilna-s-ra/79392

To jdou hodinky taky, ale samozrejme je lepsi to videt pred sebou

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To by neslo, vsechny prachy padnou na bike 😄

Predevcirem jsem si rikal, ze ten muj 3,5 roku starej stroj musi byt hrozne zastaralej. A hledal jsem hledal, hledal, hledal, a nenasel jsem adekvatni nahradu. Kdyz vyradim vsechny ty elektricky nahrazky, tak dobrej mix jsem proste nejak nemohl najit. A kdyz uz jsem nasel, melo to zvlastni osazeni nebo to bylo vylozene hnusny, nebo oboji. Nebo to melo 1x11/12 prevody nebo gumy 2,6" a sirsi. Tak jsem si to pochvalil, jak jsem dobre koupil a setrim na auto 😄

Odkaz ke komentáři

Vsak jasny, pro XC to proste neni, i ja musim uznat, ze to prudkych vyjezdu se pristihnu, ze je ten prevod bud moc, nebo malo, ale casy uz s vekem nehonim, tak proste zpomalim a drzim frekvenci a na klid nahoru, at pak mam stavu na cestu dolu 🙂
Jinak jak pise Radim, mam 32x 10-50z, takze cajk.

Odkaz ke komentáři

Jj, presne. Proto jsem si prave liboval, ze jsem fakt koupil bike, ktery je rozumny kompromis mezi vsim, dolu to jede jako hovado, nahoru taky kdyz to hovado na nem jeste muze, zdvihy to ma velky a na silnici se to da prezit nez zmizim nekam do lesa 🙂 Fakt bych ted vybiral hrozne tezko, respektive bych musel asi hodne upravovat. Ale na tomhle jsem taky menil riditka, kazetu a ted cekam na ty brzdy porad. Respektive trmeny mam, ale nikde nejsou ty spravny srouby 😞

Odkaz ke komentáři

Já jsem z toho měl taky strach, když jsem ten přesmyk sundával (tehdy ještě u kola 36-22 a 11-42 vzadu), ale nakonec nelituju - zvykl jsem si a asi mi tam žádnej kvalt vyloženě nechybí. U XC kola, kde se snažím mít kolo co nejlehčí mi absence přesmyku, řazení a druhého převodníku vůbec nevadí. 

krysarr: jaký potřebuješ šrouby? Třeba něco najdem... 

Odkaz ke komentáři

Asi bych si taky zvyknul, uvidime casem, jaky bude trend 🙂 Ta vaha udela hodne, je to jedna ze zmen, ktera je opravdu znat, vzhledem k tomu, kolik toho jde dolu. Na druhou stranu, na kole vozim stejne mimo suchy obdobi x kilo blata 🙂

Covece, poridil jsem misto SLX M675 2016 ctyrpistky XT8120. Jenze je tam pry jiny sroub uchyceni hadice. Asi kratsi. A pry nejsou ani u dodavatelu, uz cekam asi 2 tydny, ze to sezenou, ale zacinam mit podezreni, ze na to zapomneli 🙂

Protoze jestli ted dobre koukam, mel by to byt tenhle: Y8H098010

https://si.shimano.com/pdfs/ev/EV-BR-M8020-4408B.pdf - c. 6

https://www.bikestore.cz/komponenty-pro-jizdni-kola/brzdy/560/shimano-y8h098010-nahradni-sroub-41553.htm

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...