Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

@raym0n

Však já to taky dělám nerad, ale pokud jde o takového idiota nemám problém zaplatit správní řízení, když vím že pak dostane kárání za porušení zákonných postupů. Bohužel několikrát jsem byl přímým účastníkem lhaní že strany Policie a proto občas sáhnu k těmto praktikám. Nicméně vždy začínám slušně, s veškerou dávkou asertivity.

 

Všem poslední dobou doporučuji vždy než něco podepíšete, taky si ten paragraf vygooglete. Zabere to kolik? Minutu max a může to ušetřit hodně starostí.

Mě půl roku zpatky strážník mp lhal a přestože tvrdil, že to jen pokuta tak na boček napsal 7b přestupek. A to už jsem vylítl a jasné sem mu řekl, ať jde do hajzlu a oba bločky zmackal. Ano může to dát do správního ale nedá protože bych ho rozcupovali jak papír a ještě bych na něj podal stížnost.

 

 

 

 

Mimochodem přestupek který není možné blokově řešit..

Odkaz ke komentáři

Kdyz se tady resi posilani starsich kol do sveta - kdyby chtel nekdo fulla, tak bych cca za 10 nechal moje AMS. Ma neco za sebou, bude potrebovat vymenit zadni rafek, a pravdepodobne odvzdusnit predni brzdu, ale jinak bez problemu. Jen ja uz se na tom nesvezu, kdysi jsem to bral mensi kvuli MTBO a ted to nedozenu ani nastavitelnym predstavcem...

Odkaz ke komentáři

Cest rozhodim site i tady, prece jen vic hlav vic vi - hledam e-bike pro mamu (asi S-ram, cca 163cm), na vyber nespecham, stejne je ted prdlacka skladem, kola ma funkcni a hlavne to chcem pred nakupem aspon projet.
Rocne dava kolem 2000-2500km+- po rozbitem asfaltu na Vysocine a myslim, ze nez aby ji rupla pumpa, tak uz vzhledem k veku nazral cas na dopomoc. 

Do hledacku mi padly:
Kellys TAYEN 20 (pripadne 50) 2
cesky Apache YAMKA MX-I 1
Rock Machine Torrent e90-29
Superior eXC 7019

cenovka +-50-60k.
Je to tak nejak serazeno podle preferenci (Kellys, RM i SUP uz maji slusny estep motor od Shimana, YAMKA sice Bafang, ale zase o stipec lepsi osazeni komponent), treba nekdo v rodine resil podobnou otazku, takze diky za jakykoliv prakticky poznatky a doporuceni. V tyhle cenovce osazeni nebude zadna hitparada a dost se to prekryva, ale je to pro 55+ zenu, takze vyjizdky a klidne srdce. Tzn napriklad brzdy prakticky netreba resit.

Odkaz ke komentáři
V 4. 10. 2020 at 0:03, Rolbař napsal:

Jasně 🙂

 

V 2. 10. 2020 at 21:51, snike napsal:

Jsem 😉

 

 

Zkuste mě najít, jméno Radim Čep. 

Knedle, zelí a kachna je snad to nejhorší na kole. Já většinou dávám jen polívku nebo třeba rizoto - jinak by to šlo tutově ven. 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Hlasim od 10.brezna 1230km ciste po lesnich pesinach/trailech/sjezdech s asfaltovymi prejezdy. Ale asi si sezonu trosku prodlouzim, pokukuju po Endura MT500 II hadrech, uvidime. Posledni vyjizdka byla utrpeni, jak foukalo, to jsem nezazil, citil jsem kazdej odstatej centimetr na hadrech a jasal jsem, kdyz jsem zaplul zpet do lesa.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...