Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Mam Garmin i Sigmu ROX 12.0 a Garmin je uplne nekde jinde. Data Center se sice tvari, ze je desne profi, ale vecne toho pulka nefunguje, je to neprehledny, dobry mozna pro profi tym, kde nad tim nakej Ferda sedi a analyzuje, protoze pro tym je to sikovny. Rozhrani, software, aktualizace a celkove, vcetne uzivatelske podpory, ktera stoji za vyliz, je uzivatelsky vuci Garminu propastny rozdil. Kolem me ma ted Garmin kde kdo, az me to prekvapuje, tak se hezky plni i kontakty a je to fajn 🙂

A mezi nami, v dnesni dobe si kupovat cyklocomputer/sporttester bez GPS mi prijde skoda

Odkaz ke komentáři

@krysarr jisté je, že mě k tomu možná změna na přechod s GPS dožene.Ten Garmin je pecka, ale zatím jsem v situaci kdy si dokážu poradit s Data Centrem jako Ferda a jiné záležitostí jako záznam trasy přes GPS řeším přes telefón, a proč to nemít v jednom?[emoji848]

Momentálně jsem v zápalu jezdce s tím co mám a budu mít a jak je rok dlouhý, tak se vše ukáže [emoji38]

Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

@Radas Kamarád předloni řešil to samé jako ty, nejdřív klasika, pak chtěl kadenci - koupil sigmu...., zjistil že je fajn mít ucelený systém co funguje, tak vzal 130 Garmina. V létě přesedlal na 830, jelikož běhá a plave doplnil vše hodinkama Garmin.  Myslím že nakonec ke Garminu stejnak dojdeš... ekosystém co funguje.... má podporu, aktualizace, možnosti kombinací a rozšíření.

Sám jsem rád, že od klasikého drátového základu byl skok rovnou na 1030, ve výsledku ušetřené peníze za pokusy. Dvě sady snímačů, držáků a jen přenos mezi silničkou a mtb, to samé světlo- radar.

Od Vánoc doma přibyla ještě váha 🙂

 

Upraveno uživatelem Rolbař
interpunkce
Odkaz ke komentáři

My prave mame nejakou obyc asi za 500 uz par let a je na ni docela spoleh, ale umi jen vahu, tuk a vodu

před 20 minutami, Rolbař napsal:

Spokojenost, dělá co má a už přežila i jeden pád skleničky na kartáček, což se o skleničce říct nedalo. Cena je lehce vyšší....

a taky uz na ni neco slitlo. Jen se ulomily dve nozicky 😄 Ale mozna to poridim, at mame prehled, jak v karantene nabirame svalovou hmotu

Odkaz ke komentáři

Tak jsem po vaších radách přehodnotil situaci a dospěl jsem k názoru, že máte pravdu a i přesto, že bych testoval Sigmu a v budoucnu chtěl rozšířit, tak mám smůlu a stejně bych skončil u jiné značky,

Podařilo se mi zrušit objednávku na Sigmu a nyní budu brouzdat a shánět různé informace o Garminu, je to opravdu jiná liga,

Ta 130 je v pohodě i cenově bych řekl, že pro mé vyžití bude nadmíru vyhovující.

Díval jsem se i na jiné modely např 520,1030 no_cenově nevyhovující.

A vzhledem k tomu, že od pondělí se mohu pohybovat pouze po obci, tak si vystačím se svými smylsy

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Tak jsem objednal Garmina 130 za 3290,-

možná do pátku příjde a já si o víkendu projedu obec dle zvolené trasy,

postupně budu dokupovat hrudní pás a snímač kadence, nechám si klidně poradit jakou značku zvolit, vím, že nemusí být od garminu, ale musí splňovat požadavky přenosu 👍

Odkaz ke komentáři

Používáme v rodině čínské snímače Magene (kadence na klice a rychlost na náboji zadního kola). Tepáky garmin a já i Magene jen na kolo. Wattmetr na silničce pedál Favero a na biku mám od prosince na klice nalepený polský Inpeak. Plus máme zkušenosti s pedály Powertap a na klice 4iiii

 

Odkaz ke komentáři

Wattmetr je na běžné jezdění zbytečný, řekl bych že využití najde u profíků a lidí co se udržují ve formě nebo se do ní chtějí dostat a závodit.... u silniček vlastně skoro každý. 😄

Za těch 10-20t se dá pořídit plno užitnějších věcí, ale ano je fajn se pak porovnávat 🙂

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dnes otestoval Garmin,

No můžu říct, že je super, celková přehlednost, informovanost které jsou pro mne dostačující, dobrá věc je, že lze zvolit trasu nahodilou, čímž pro mě odpadá trasování na mapě, i přesto jsem párkrát odbočil z trasy, ale to jsou jen detaily.

Dnes jsem jel podle nahodilé zvolené trasy a zjistil jsem, že potřebuji o 2-3 zuby navíc na zadku, nebo ubrat na předku, nejsem typ, který sleze z kola a jde pěšky,

V posledních 5 km jsem jel bomby lesem, kde jsou v celku velké šutry a zde jsem asi chytl defekt,  na dojetí domu to naštěstí stačilo,

Garmin Connect tak to je věc, vše zobrazeno přehledně + přidání fotek z trasy, celkové vyhodnocení :palec:

Dokoupím HR, snímač kadence, pořeším převody a budu kompletní.

IMG_20210306_151208.jpg.73e8ffcdead8a8cdf3acf442b9ecf226.jpgIMG_20210306_151228.jpg.48a22ad56bcf880fff8a698a3876d437.jpgIMG_20210306_151626.jpg.35de132138c750e283a571145c2a149c.jpgIMG_20210306_154247.jpg.386d8228df573a5afade22efcc7ba907.jpg

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...