Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Mezonek napsal:

Jasne, to ja vim. Nicmene ted mi campa funguje i s dura-ace 10s kazetou 🙂

Jinak vcera me nastval decathlon - dodali teleskopickou sedlovku, ale v baleni nebyl bowden co tam mel byt, takze jsem to nemohl nainstalovat a dnes asi nebudu stihat zajet do obchodu, abych ho koupil, takze to dnes zase pravdepodobne nevyzkousim. 

Takže tam je dura kazeta a zbytek campa? Z výroby?

 

Odkaz ke komentáři

Kluci nevím si rady se svým Garminem 130,
Při nahrání trasy do Garminu je vše v pořádku, při procházení trasy a profilu je vše jak má být, ale jakmile zapnu start a garmin běží tak se nezobrazuje profil výškové trasy, mám v grafu pouze vzdálenost 0 km a výšku 0 m,
Před restartem jsem měl v grafu hodnotu 0,75 km a výšku 15 m, ale bez pohybu v průběhu jízdy
restart nepomohl a ani  propojení s telefonem neřeší tento problém,
 
Nevíte prosím někdo?

Tak po delší době testování se zobrazuje výškový profil pouze u trasy delší jak 25km, můžete prosím někdo kdo má garmina 130 potvrdit osobně jestli se vám zobrazuje výškový profil průběhem jízdy pod 25km, dle mě by měl být zobrazen výškový profil v jakékoli nastavené délce tratí která má stoupání/převýšení třeba i 5km.

..............................................................................................................................................................

Dobrý den,

 

Omlouváme se za zjištěné komplikace. Prověřovali jsme informaci u našich vývojářů a zjistili jsme, že toto jsme objevili také u dalších uživatelů. Vývojáři toto prověřují. V tuto chvíli bychom tedy řešení formou reklamace nedoporučovali - původ chování přístroje je spíše v softwaru.
Pokud o to budete mít zájem, můžeme Vás na tento e-mail informovat o dalších změnách či průběhu řešení.


S pozdravem,

Václav Schröder
Technická podpora

Garmin Czech s.r.o., Evropská 176, 160 41, Praha 6

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Nevím zatím jakou značku, která by vydržela déle jak shimano řetěz který jsem měl poprvé ,  rád si nechám poradit, zatím jsem testoval jen shimano a KMC a jiná volba bude snad příště ale zatím bádám a nedobádal jsem od shimana snad HG-95 ale fakt nevím, jako další volbu mám v plánu kazetu https://www.axit.cz/d142143_sunrace_kazeta_10_11-42z_mx3/ a zde bych uvažoval i o novém řetězu

Při mé váze 187 liber to bude asi problém

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

@Mezonek  tak to je pěkná jízda 60 km ? také jsem si dal menší vyjížďku mám dva menší zážitky,

v 10 km jízdy jsem minul průvod dětského tábora teda přesně řečeno, učitelé nahlas upozornili děti že jedu, tak přední část ukročila bokem vozovky, ale zadní část učitelek to již nestihla protože čuměly do mobilu tak jsem musel uskočit já, naštěstí jsem měl dostatek místa 😁 

ve 32 km jízdy jsem sjížděl lesní cestou kterou jsem jako malé dítě procházel a nyní již byla po 30 letech zarostlá trávou a kdejakým lesním porostem, bohužel zde jsem si nevšimnul pod porostem vyjetých kolejí a při manévru jsem se zaseknul a hodil jsem tlamu 🙄 naštěstí jsem skončil  ve skluzu na pravou stranu a po 4 metrech jsem se zastavil, naštěstí jsem v pohodě takže jsem jel zbytek 15 km domů,

spíše řeším problém s tělem, začal mě pobolívat při stoupání levý loket a brnění v konečkách prstu pravé i levé ruky bylo v celku nesnesitelné kdy jsem musel prokrvovat prsty za jízdy protřepáním 😔 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
On 6/14/2021 at 10:53 AM, Mezonek said:

Chrti - kurnik, to uz jsem dost dlouho neslysel 🙂

Ja ted resim dilema - zjistil sem, ze na nosic na tazne nedokoupim redukci na treti kolo pro syna a navic zjistuju, ze se mi s tim nejezdi uplne nejlip - vypne to mimo adaptivaku vsechny ostatni asistenty na ktery uz jsem si asi az moc zvyknul... Tak si rikam, jestli ted pred dovolenou neporidim na strechu Thule proride a nedam ty kola nahoru... No a nebo koupit neco na tri kola a udelat si znovu navyk...

Coze? To vypina asistenty? Proc, jaky? Ja prave chci prejit ze stresnich nosicu na tazny.

Odkaz ke komentáři

Tak dnes jsem porovnaval Sigma Rox 12 a Garmin Edge Explore. Po 2 km jsem se rozhodl nadefinovanou trasu opustit (byla pres kopec jako krava, vzal jsem to okolo po silnici). Sigma sice v podstate hned navrhla jinou trasu, ale ta i pres zkraceni o par km ukazala o cca 7km vic, nezkoumal jsem kudy, ale byla to naka haluz. Garmin neustale rval, ze se mam otocit. A to dobre 10 km nez jsem se priblizil asi na 4 km k puvodne definovane trase, docela na prd, ale nebyl problem to na mape najit, coz u Sigmy byl vzdy problem. Mezitim se Sigma stihla zrestartovat a nez se mi pres ten pomaly system a rozbite sklo podarilo navigaci spustit znovu, vybila se (mela asi 15% kdyz jsem vyjizdel). Pote uz Garmin ukazoval vse v pohode a kdyz nadefinuju poradne datovy pole, bude to cajk.

Garmin ma tak o 10 urovni lepsi mapovy podklady. Sigma pouziva OpenStreetMap a ty stoji za vyliz prdel. K tomu jsou pomaly a casto nepresny a neaktualni. Garminovo TOPO mapy jsou po mapy.cz to nejlepsi, co v tom asi muze byt. Edge Explorer je pri polovicni cene a vicemene stejny dobe vzniku mnohem rychlejsi a odezva systemu uplne v pohode. Sigma toho umi vic, ale od toho ma Garmin vyssi modely a stejne merim hodinkama, takze ta navigace takhle uplne staci. Jediny, co mi opravdu chybi, je wifi, tu sigma umi. I kdyz synchronizace funguje tak v jednom ze tri pokusu.

Garmin ma vyrazne protivnejsi zvuk upozorneni, ale je fakt, ze to vic upozorni. Displej je uplne stejne velky, Garmin je barevnejsi, Sigma jasnejsi, ale ani jedno neni kdo vi co

Odkaz ke komentáři

Ono je to dělané na napojení do zásuvky.. Takže jakmile to zapojíš, tak to vypne asistenty. Je to logické, protože při nouzovém brzdění s vozíkem to může napáchat víc škody. Spíš je škoda, že se automaticky po odpojení ty asistenty znovu neaktivují..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...