Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Existuje ještě superboost vzadu (152mm) používá se hlavně na enduro, dh kolech. 

Zadní pevná osa má 12mm průměr, přední 15mm, u enduro a DH i 20mm pro větší tuhost (třeba FOX 38, apod.) U silniček a gravelů, někdy i fitness kol mají obě osy 12mm. 

Pokud nové pláště, tak jedině kevlar. 

30mm ráfky na 2.2 pláště jsou docela široký, asi bych volil raději 25mm. 40mm je super tuhej ráfek, vhodnej tak na enduro, dh a podobné. 

@krysarr: ty poslední kola co jsi dával vypadají dobře, ale jsou docela těžký už a asi bych chtěl rovnou straightpull. 

Odkaz ke komentáři
před 57 minutami, Mezonek napsal:

ty taky nevis, co bys, ze? 🙂

 

Nevim 😄

@RadimCep diky, koukal jsem na nejaky prehledovy tabulky a tam je to vzdycky tak nejak na hrane, spis ale to vychazi nekde mezi 25-28mm. Ted mam 23mm a je to dalsi vec, co Scott v dalsim modelovym roce zmenil (dal sirsi, ale i plaste). Stejne jako dali jinou kazetu a riditka, coz jsem udelal taky. Asi to necham byt, vylozene utracet nepotrebuju a tyhle slouzi dobre. Ale vzdy muze byt lip 🙂

Odkaz ke komentáři

Tak se začínám dostávat do formy, dnes jsem si dal 20 km v kombinaci až se mi podařilo rozdělit řetěz v tahu, naštěstí jsem měl vercajk tak jsem jeden článek vyhodil a  pomocí rychlospojky spojil a jel dále, sice jsem byl jak prase ale v pořádku jsem dojel v čase kdy jsem měl čas na odpočinek.😁

Měl jsem řetěz o dva články delší takže se to vyplatilo a jede se dál

 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Dnes dopoledne parádní projížďka. Z Olomouce na Hrubou Vodu, pak Smilov, Magdalenský Mlýn, z něj pěkné táhlé stoupání do Jívové, z ní fajn kopec do Hraničních Petrovic, z nich pak na Štenberk, ale po pár km odbočka vlevo a padá se až do Bělkovice-Laštany. Tam jsem se pověsil za silničkáře a fajn tempem 35-38km/h jsme to pálili do Olomouce (tímto děkuji za svezení, fakt mi to bodlo). Celkem 62 km za 2,5h. Bezvadná krajina, ze Smilova do Jívové jsem potkal jen jeden pár na kolech jinak nikdo senzace. Doporučuji. Navíc ze  Hrubé Vody do Jívové není mobilní signál, takže úplný klid 😄

A čím dál víc mě baví kopce, paradoxně když kondička nic moc, letos je to co do km slabota. Celý rok je nějaký špatný.

Odkaz ke komentáři

@Volovec mam tam ted Campagnolo a mam s ni dva velke problemy - jednak ta paka je naprosto nepouzitelna pri hornim uchopu na pace - kdo tomu muze rikat ERGOpower, to nepochopim... A pak ten fakt, ze kdyz se drzis dole na riditkach, tak musis jednak silene neprirozene vytocit palec (a tom am vyhodu dlouhych prstu), aby sis odradil a navic je tam tak tuha pruzina a necitlivy mechanismus, ze si misto o jeden, shodis vetsinou o dva az tri pastorky...

 

K tomu Sramu - je fakt, ze tam ta logika razeni jde taky trochu mimo me, obzvlast, kdyz uz je clovek v kyslikovem dluhu (ne ze by se mi to posledni dobou stavalo nejak casto 😄 ).

p.s. ta Ultegra je taky bazarova - generace 6700

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři

Dnes jsem prodal Garmin 130 a budu kupovat Garmin 530 😉, 830 disponuje pouze dotykem navíc  a 1030 je cenově přemrštěné a ovládání dotykem stejně nevyužiji, dálkovým ovladačem bych chtěl řešit ovládání neboť min. 5x jsem málem hodil tlamu když jsem se hrabal v přepínání obrazovky za jízdy

Odkaz ke komentáři

Přečetl jsem nějaké recenze i na Garmin foru a vypadá velice dobře i co se funkcí týče a očekávám že mě to motivačně posune k lepším výkonům a kontrole nad svým zhuntovaným tělem z lyžování, možná si i časem pořídím cibule od Garminu, čas ukáže.

Dnes šel Garmin 130 papá přes zásilkovnu, takže to víceméně s 530 chci řešit ještě letos 😉

Odkaz ke komentáři
před 22 hodinami, Spooky1 napsal:

Bylo to hodně výživné říkáš jo? Já když viděl to počasí dneska tak se mi nechtělo vůbec nic... 😅🙂😉

Masakr 😁 48km a reálne uslapano tak 70km. I na pohodu jsem to dojel asi ve 2/3 startovního pole. Dneska bych mohl znova, nic mě nebolí 🙂

IMG_20210829_234818.jpg

Upraveno uživatelem krysarr
Odkaz ke komentáři

No máš to slušně zacházeno a bez blatníku jsi musel mít na zádech pěknou lajnu [emoji1787]

Kurdec u Vás se furt něco jezdí, u nás není nic a když na něco narazim tak je to moc daleko [emoji45]

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
V 27. 8. 2021 at 18:11, Spooky1 napsal:

Taky napiš 😉 já o té 530 taky pořád uvažuji, ale asi až na příští sezónu nakonec... 

Já jsem s 530 od letošního jara spokojen. 520 jsem předal dceři. Co mě ale sere, že Stravu už nemám placenou a Garmin segmenty se na displeji objevují kdy je (ne)napadne. A asi tak 1 z 10ti. I když je mám v oblíbených....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...