Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jak rikam, s Avidem jsem problem nemel (juicy 7 a ultimate), to uz me vic zlobily Marty SL. Je fakt, ze s shimanem jsem problem taky nemel, ale mam zkusenosti jen s SLX... Podivam se, jak je to s dostupnosti tech XT a jeste asi zkusim dat sanci tem Maguram - mel bych mit kolo s nima na pujceni... Ale dnes jsem si zase obnovil Rouvy, takze budu zase nejakou dobu zalezly ve sklepe.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si dnes nakonfiguroval budoucí záplety, zatím tedy konzultuji přímo s dodavatelem takže čekám na odpověď se scházejícími díly a případnou úpravou, zatím mám otevřený bod ráfků kde nejsem 100% rozhodnutý,

228507236_KomponentyMTB275.png.5a5e2828940e2d0dd2c7c05100ef44b7.png

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Pěkné to bude jakmile to bude na kole, chtěl bych je ještě letos otestovat, prostě mi stále něco při té jízdě neštymuje, jo a inspirace, víš, to je nějaký Jarda který je zde propagoval a velice si je chválil, neznáš ho náhodou 😁😂

ale vážně měl jsem kolo půjčené od kolegy který jezdí na 240 nabech + ráfky DT Swiss a řeknu Ti že to je jiná jízda, cítil jsem na každé šlápnutí takovou jinou celkovou reakci nežli na tom co mám nyní, na těch se mi zdá že se v kole ztrácí má drahocenná energie, víš jak to myslím 😉

Odkaz ke komentáři

Tak to vis, zatim to vypada hezky na papire, ale na kole to bude jiny kafco 🙂 Je mi to jasny, ja jsem s tim fakt spokojeny moc, jsem rad, ze jsem do toho sel. I u Tebe to bude zmena jako blazen. Skoda, ze tam nejdou ty pevny osy, to by bylo sakra znat.

A jak pises, presne to mam ted ja, musel jsem si zvyknout, jak to jde za slapnutim i jak se to jinak chova pod zadkem. Ale na lepsi se vzdycky zvyka dobre 🙂 A to ty stary kola nebyly zly, jen docela tezky

Odkaz ke komentáři

No tak pokud máš snímač rychlosti tak jsi v klidu jen ho přehodíš a jede se dále, jen se chci zeptat na tvou zadní kazetu- jezdíš stále 2x10 a pokud jo tak na zadku máš 11-42 a jakou vozíš  přehazku , osobně jsem se díval po Shimano SLX 700GS která by měla stačit, je sice stavěna na 11tku řetěz, ale to by nemělo vadit, 10tkovou jsem na rozsah 11-42 nenašel.

přechodem z 11-36 na 11-42 si polepším a ulevím kolenům

Odkaz ke komentáři
před 29 minutami, Radas napsal:

No tak pokud máš snímač rychlosti tak jsi v klidu jen ho přehodíš a jede se dále, jen se chci zeptat na tvou zadní kazetu- jezdíš stále 2x10 a pokud jo tak na zadku máš 11-42 a jakou vozíš  přehazku , osobně jsem se díval po Shimano SLX 700GS která by měla stačit, je sice stavěna na 11tku řetěz, ale to by nemělo vadit, 10tkovou jsem na rozsah 11-42 nenašel.

přechodem z 11-36 na 11-42 si polepším a ulevím kolenům

Bohužel nemám, musím koupit nový. 

Jinak já mám 2x11, kazetu 11-42. Hazku mám XT 2016, co byla na kole z fabriky, tuk tuk, zatím drží

Odkaz ke komentáři

No nyní mám 781 a má rezervu na posledním převodu takže 786 by mohla na 11-42 fungovat, rozdíl u těchto verzí je že 781 je  bez brzdy s možností přímé montáže a 786 s brzdou a možností přímé montáže,

Díky

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...