Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

No budu muset řešit jakmile začnu hodinky používat, pro mě zatím zůstává prioritní na kolo Edge kde je ten přehled úplně někde jinde než na fenixes, fenixy jsem vzal kvůli plavání, chůzi, běhu, lyžování a orientačnímu hlídání kondice a stavu organismu.A jako náhradu za me staré Festiny, Je to dárek k Vánocům takže testování až po štědrém dni.

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

No já mám hodinky jako výchozí, ale na kolo zapínám jenom edge. Protože pak jsem mněl tu jednu a samou aktivitu v connectu dvakrát. Ale mám jak hodinky tak edge dost veterány... Takže když jsme mnel aktivitu  zaplou na obouch tak jsem pak jednu musel smazat... Pokud by to tahle nová zařízení uměla sloučit do sebe tu aktivitu tak by to bylo super,ale moc tomu nevěřím.

Odkaz ke komentáři

Když jsem měl na kolo Edge 500 a pak 520 tak jsem měl zaplé při cyklistiku obojí (s hodinkama). Pak mě štvalo ty druhé záznamy promazávat (connect, strava, trainingPeaks). Ted co mám 530 tak cyklistiku sleduju jen na nich, F945 na kolo nezapínám, max si z nich pouštím do sluchátek hudbu (mám takový ty sluchátka přes kosti, takže auta slyším normálně + Garmin radar). Při triatlonech mám ale zapnuté obojí a pak zase musím mazat.

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, Spooky1 napsal:
Jo k edgi musí být HRM no... Možná mi doma někde leží ten úplně obyčejný, ale na kolo fungoval dobře... Tak kdyby mněl někdo zájem, můžeme nějak pořešit předání... [emoji6]

No já mám HRM od magene a když se mi potí kožich tak mi to přestává snímat protože se dostane pot mezi kontakty tedy alespoň je to má domněnka, ten co máš je nějak krytý nebo má kontakty otevřené [emoji848]

Jardo, snímání z hrudního koše je právě přesnější nežli z ruky, ale jasně chápu že někomu to vadí a někomu to nefunguje :smich:

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk
 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Mno jo, ta presnost neni vzdy idealni, ale porad je mi covece milejsi odchylka nez mit cokoliv na tele 🙂 Asi bych si casem zvyknul, sice tezko, ale na prilbu nebo naslapy jsem si taky kdysi zvyknul... hodinky mi meri vylozene blbe jen malokdy, viditelne se mi to stava kdyz je k nule a zacnu se potit. Pak to meri fakt ptakoviny, musim to sundat, osusit ruku a snimac a to pak tak 2x do hodiny. Kdyz je teplo, tak to nedela

před 8 hodinami, Radas napsal:

Jardo, snímání z hrudního koše je právě přesnější nežli z ruky, ale jasně chápu že někomu to vadí a někomu to nefunguje :smich:

Jasna vec, ale jak pises 😄

Odkaz ke komentáři

Původně jsem mněl HRM1G, ten mám teď volnej. Jinak jsem koupil HRM PRO i na plavání a hlavně má paměť takže na hokej zapnu aktivitu, nechám hodinky v šatně a pohoda. Párkrát mi v osobních soubojích zůstali na ledě... 😄 Teda přisuzuji to hlavně QuickFitu, ale sichr je sichr... stejně v těch rukavicích je to lepší bez hodinek... 

Odkaz ke komentáři

Tak jsem po roce rozebral vidlici a to co zní vyteklo jsem trošku nečekal, původní krasný červený 7wt olej byl v nohách černohnědý konzistence tatarské omáčky, ve vzduchové patroně bílý konzistence bramborové kaše v prášku, asi tomu dopomohl nedostatečně vytřený zbytek původní vazelíny který zde byl původně použit a to jsem to čistit pečlivě že nešlo vidět že by tam byla 😔 no a asi tam byla no 🙄

Tak vidla má novou náplň a šlape jak hodinky, ještě zabruslím pokud bude příznivé počasí na Pustevny, chtěl bych začít u hotelu Rozkvět a otočit se u kaple svatého Ciryla a Metoděje, je to pěkná vyjížďka 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

No je fakt, ze kdyz ma clovek pustenou wifi a BT 24 hodin denne, ze se tam asi neco dit bude. Ja mam pustenou wifi jen na synchronizaci a BT jen na kole, ale tep mi to snima furt, v noci i saturaci. Tam ale asi nic moc nebude. Ale stejne me to zajima, kdyz je to primo nalepeny na tele. Proti mobilum to ale asi bude malinko

Odkaz ke komentáři

Počkáme co nám Mezonek předá za info jinak jsem našel nějaké články které říkají že nepoužívat nad 65 let věku a /Lékař Seth Landefeld z University of Alabama v americkém Birminghamu dokonce tvrdí, že lidé s nízkým předpokladem výskytu kardiovaskulárních chorob by měření EKG, které poskytují nositelná zařízení, neměli vůbec používat. Oba doktoři se také shodli na tom, že případy, kdy Apple Watch s pomocí měření EKG zachránili některým pacientům život, jsou spíše výjimečné případy což Garmin neumí a ani nebude zahrnut u Garmin 7

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...