Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Nevím jak je to u položek za vyšší cenu, ale já beru samé drbky za pár kaček a extra poplatky jsem nezaznamenal, doprava co tak pozoruji tak stojí pár cetek které jsou zanedbatelné, pokud to jde tak beru přímo Čína, 

dnes jsem si dal 22,56 km a bolest rukou nepozoruji, buď je to představcem a nebo jsem malinko jinak natočil řidítka, většinou jsem měl problém ji v 8 km jízdy a dnes nic, ale nemůžu mluvit neboť jsem si nevzal nákrčník 😁 a byla v celku zimečka a bude asi rýmečka :smich:

Odkaz ke komentáři

Radas: Pěkná radost a je super že změna posedu pomohla. 👍

A já stále boj s časem... takže jsem nový kotouče jen ošoupal na dvorku... 😄 Jinak desky mám swissstop tak uvidíme co to udělá... Ono je to těžký, u nás je to samá rovina... Dám kilo a mám 500m převýšení 😄 Takže kopce vyzkouším jen občas... 

Odkaz ke komentáři

Zatím je ještě nemám, teda mám je v košíku, ale zatím jsem neobjednal, dnes bylo u nás krásné slunné počasí a studený vítr jak sviňa, takže kolo je víceméně ve sklepě nevyužito,

jinak jsem to stopnul u těch Ardentu, Ikony a Vittoria Mezcal III jsem dlouho zvažoval.

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Tak dnes nahozeny pláště Maxxis Ardent Race 27,5x2,20 3C EXO TR kevlar, samozřejmě jsem při nasazení štípnul duši 🤦🏼‍♂️, naštěstí jsem měl rezervní. U druhého nasazení jsem si nato našel grif a šlo to v pohodě, první pocit z jízdy je zatím pozitivně hodnocen, ale větší vyjížďka tomu dá více, čas se konečně v sobotu posouvá, tak bude i více světla na odpolední vyjížďky,

Odkaz ke komentáři

No, je v celku problém zjistit na kolik to mám natlačeno, neboť digitální tlakoměr je pouze na AV, ale zvažuji že překopu tu redukci co se šroubuje na GV tak aby šel použít, natlačeno mám tak pocitově na stisk, ale je to znát, ty balony jsou prostě jiné kafe, hlavně jsem zvědav jak v terénu,

...................................................................................................................................................................

Tak dnes testováno šotolina, asfalt a lesní stezky a jsem spokojen, pěkně drží stopu a nemám pocit nejistoty no prostě to neplave, zedřený také nejsem protože ten valivý odpor je k překvapení minimální,  ale určitě bych ještě přitlačil na tlaku, takže budu testovat.

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak jsem dnes mrknul na páčku a mám model 7000, na čtyřpístek doporučují páčku 7100, tak jsem zvědav jak to dopadne, asi mě čeká menší laborování s množstvím brzdovky v systému a budu muset stroke vyšroubovat při odvzdušnění na max a poté zašroubovat aby jsem zmenšil samotný chod páčky a alespoň malinko se přiblížil té 7100

Odkaz ke komentáři

Ty jo, teď Ti z hlavy nepovim, co mám za páčky, ale SLX a třmeny taky původně byly. Servisak mi tvrdil, že to nejde, po zhodnocení, že jo, ale že to chce jiný šrouby, ale taky prd, nakonec to tam pasovalo a mám původní SLX páky a 8120 XT třmeny. Funguje úplně v poho

Odkaz ke komentáři

Tak jsem se dočetl že je páčka 7100 pevnější, robustnější, a objímka je jiná, pevnější, a tím pádem je i přenos sily na páčku tuhší, nebudu to řešit, namontuju a zhodnotím, posun tam určitě bude 😁 XT třmeny jsou jen lehčí oproti SLX, tak ty gramy navíc utáhnu 😆

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Tak čoveče je tam o dost větší rozdíl jak u dvoupistku, seřízení bylo peklo, páč při větším natlakování to začalo chcat přes pojistný ventil na pačce, takže ve výsledku vznikl větší chod páčky, ale výsledek to vše vyhladil, takže dávám za 1[emoji6] na zadní kolo netřeba kupovat větší kotouč protože jde lehce do blokace i se 160kou a na předek jedním prstem jako Pájaef479a3ecfca4dbee8021642550e04a2.jpg

 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

4 pískový XTéčka jsou pecka, v srpnu jsme byl donucen koupit nové kolo a první práce bylo přehození brzd, jak si jednou zvykneš, nechceš jinak 😄, Jestli jezdíš táhlejsí klesání, tak doporučuji XTR chlazené kotouče, prakticky i po delší jízdě s brzdou není cítit vadnutí.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...