Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Kudla že sem pořád lezu... Snad začnu potřebovat nový brzdiče... 😄

Radas: Tak ono větší korouče nejsou tolik o síle brzdného učinku jako o chlazení... 
Rolbar: Dal jsem teď XT kotouče a dostal jsem tu celkem bídu... 😄 Zatím najeto kulový, ale spokojenost obrovská... 😉
 

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kluci, vy se v těch kolech celkem přehled, dal mi kamarád za úkol, jestli bych mu sehnal nový pláště na kolo. 

Aktuálně tam má Hutchinson Gila 26x2,1. Chtěl by něco s podobným vzorkem, případně trochu jemnějším s maximální odolností proti propíchnutí, zrovna tak by chtěl sadu nějakých duší, zase nějakých odolnějších. Moc se v tom neorientuju, tak se ptám. Někdo nějaké typy. Na ceně nezálěží.. 

Odkaz ke komentáři

26 a 2,1 není úplně jednoduchý, ale šel bych třeba touhle

https://www.ceskyraj.com/plast-maxxis-ikon-kevlar-26x2-20-p801530/?utm_campaign=10-20&utm_content=Cyklistika+|+Cyklo+komponenty+|+Plaste+na+kolo+|+P&utm_medium=product&utm_source=Heureka.cz&utm_term=Plast+Maxxis+Ikon+kevlar+26x2.20()

nebo touhle cestou

https://www.tsbohemia.cz/maxxis-crossmark-26x2-10-kevlar_d384697.html?utm_source=heureka&utm_medium=srovnavac&utm_campaign=Sport+|+Cyklistika+|+Plaste&utm_term=384697

Duše vozím v pořádným plasti úplně obyc. Všechny ty ultra super výkřiky posledních let (tubolito apod.) jsou podle mě předražený prd. A dávat do toho nějaký tlustý sjezdový duše nemá podle mě smysl

Odkaz ke komentáři

jj snažím se vylepšovat, hazku co mám tak je bez brzdy a mlátí v terénu(nepříjemné) a potřebuji lehčí převod na zadku alespoň 11-40/42 a ta 11s by to měla pěkně pobrat, mám problémy ve stoupání a na 11-32 to prostě jde hůře, však to znáš 😉 jinak zůstávám na 2x10 👍 pro mě ideál a dostačující 

Odkaz ke komentáři

Tak dnes padlo prvních 500km v této sezóně, už ty km začínají být cítit, výkonost pomalu stoupá.

No budu muset koupit nový přední plášť, všiml jsem si světlých bodů, takže asi už jsem ho sjel na vnitřní část. Přemýšlím, jestli dát něco jiného než aktuální Schwalbe https://www.cyklonemcik.cz/zbozi/plast-schwalbe-smart-sam-29x2-10-drat

Jezdím dost silnici a šotolinu ve vyšších rychlostech. Má cenu měnit, jestli poznám rozdíl 😄

Odkaz ke komentáři

Mám teď snad 2,1 a větší bych nechtěl, právě kvůli častému ježdění po silnici.

Jo letos ten začátek jde, daří se mi v podstatě jezdit 2x týdně. A už jsem byl i dvakrát na bruslích, na které jsem v loni nevlezl ani jednou. Letos mám ambici mít top formu a konečně vyjet krom Lysé v Beskydech i na Praděd, k tomu ještě musím tak 5 kg shodit, protože v kopci se pozná každé kilo 😄

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...