Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Bezva napad! :lol: Zas mi tu chybi ten palec nahoru :)

 

Jinak ja mam koleso uz tri tydny v servisu, po roce dohadovani jsem si vymoh zarucni vymenu zadni brzdy, steloval to kde kdo a porad to brzdilo, tak zjistili, ze tam bylo obracene nejaky tesneni u pistku, a to se vydrbalo, tak brzdu meni, takze jsem rok trenoval s tezsi zatezi. A k tomu mi zacal chcat tlumic, takze je taky na repasi, nastesti je hnusne, tak me to tak nesere. Ale jezdil bych, takhle Praha - Karlstejn po cerveny, nahoru dolu kopcom....

Odkaz ke komentáři

Dávám foto našich kol, vím že to nejsou zázraky Author Zenith mod. rok 2007, ale na to naše ježdění, loni najeto okolo 1300km, mohlo by bejt víc ale jak jsem psal na starým foru, po dvou hodkách jízdy mne bolí už prdel jako čert, po výplatě zkusím asi pořešit to jiný sedlo, taky to může bejt moji vahou trošku obézní:-( ...

Odkaz ke komentáři
Ale jo, jsou i levnejsi, ale tam nemam zkusenosti, mel jsem furt stejny 7 let, ted na jare jsem koupil tohle a fakt parada

 

 

No taky hodně záleží jak to sedlo máš nastavený. I když dle fota to vypadá, že sklon nemáš zas tak špatně,ale můžeš zkusit ho dát ještě malonko víc špičkou dolu. Já taky celkem dlouho laboroval. ;-)

 

Jinak tady jsou moje kousky. Merida bohužel dočasně po smrti (praskl rám) ale přežila nemožný (dosti nadváha).

 

No a silnička (ten vlevo) je takovej mazlik na pohodlnou cestu z práce a do práce... Jen se mě v tomhle počasí vuuubec,ale vuuubec nece...

post-60-1245730704_thumb.jpg

post-60-1245730863_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Dávám foto našich kol, vím že to nejsou zázraky Author Zenith mod. rok 2007, ale na to naše ježdění, loni najeto okolo 1300km, mohlo by bejt víc ale jak jsem psal na starým foru, po dvou hodkách jízdy mne bolí už prdel jako čert, po výplatě zkusím asi pořešit to jiný sedlo, taky to může bejt moji vahou trošku obézní:-( ...

S bolavým zadkem mám taky problémy, a máš pravdu, chce to trochu shodit. :(

Nejvíc mě zadek bolí, když z toho kola někde slezu a sednu třeba na lávku, takže to řeším tak, že z kolo neslízám. :D

Odkaz ke komentáři
Jo, to bude sedlem, tohle je dost peklo, doporucuju tohlencto, ale je to precejen palka, ale v zivote moje prdel nebyla tak spokojena ;) Pokud najezdis letos podobne, bude Ti vdecna :D

http://www.bikestore.cz/ovladani-sedla/fiz...-barva-2008.htm

Ta prdel se otlaci,jak rikam ja,udela se tam mozol.. lol lol :D :D

Az prijdu domu,hodim vam sem foto myho kola a myslim,ze budete vdecni za sedacky,jaky mate.. :D

Odkaz ke komentáři
Ty woe...Vy si děláte sice srandu ale sedlo je velmi důležitý mezičlánek jelikož když se zvoli špatné oblečení a navic nepohodlné sedlo tak pak z toho dost dlouho bolí zadek...Už delší čas uvažuju o koupě speciálních kalhot na kolo.

 

Toz to ja bez specialnich kalhot na kolo s plenou nejezdim ;) Mam rad sve pozadi :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...