Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já snad budu muset dojít najít kolo a kouknout co tam mám vůbec za ty kola... 🤣 Odpoledne rychle něco udělat po dvoře dokud je vidět a za tmy jsem lenoušek, tak jdu aspoň 4x týdně na hokej a snažím se každý den jít ze psem... Ale začínám pokukovat zase po silnicce... 😁

Radas : jsem zvědav jak si budeš chrochtat blahem... 

Odkaz ke komentáři

Kluci, těším se na to jak malý kluk, v plánu mám na nové výplety obout původní dojezdové papuče Continentaly 27,5x2,0 abych zaznamenal rozdíl, na příští rok vezmu 27,5x2,2-2,25 Maxissy

Snad bude příznivé počasí abych mohl zabrat do pedálů a otestovat 846746314_Snmekobrazovky2021-11-07194624.png.fdd9c91643a2d76306d5a7c6378321a8.png

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dnes jel předat komponenty na zapletení k jednomu mému známému, který mi slíbil i objednání paprsků, jakmile jsem vše rozbalil a požadoval špice dle doporučení tak se cukl, že si je mám objednat sám a pak že to zaplete, a já jsem mu řekl že mu teda děkuju, ale s jeho přístupem nejsem spokojen a nechám si to zaplést jinde,
Takže se vracím k původnímu plánu a to jsou Otrokovice Bottico, kteří se specializují i na DT Swiss, jen je to malinko z ruky, ale zde je 100% jistota profesionálního zápletku.
cb2b8224c803e9185429f1b7d5abbb14.jpg

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
On 9/1/2021 at 8:43 PM, Radas said:

Kluci co říkáte na SINGLETRAIL JEDOVNICE: , díval jsem se na video a vypadá to celkem v pohodě, celkově kolem 21 km tratí a je zde možnost koupit kafe i zákusek 😃cena za tratě 50,- kč

tak tohle jsem propas, Jedovnice na pohodu, kolem tuna ilegalu a jsou zadarmo a i nadale budou, nevim, kde jsi vzal info, ze se neco plati. Zazemi je super, je tam pujcovna, hadice na kola, dobra basta.

Odkaz ke komentáři

Jsem celkově velice spokojený, jen při nasazování pláště jsem kur..val jak sviňa, na ráfcích jsem zničil dvě montpáky asi jsem měl nekvalitní protože jsem je při nahazování pláště za patku ohnul jak jitrnici, pláště i přesto že jsem je namazal mýdlovou vodou v patce, jsem musel foukat na 6 bar aby zaskočily, ale jinak čoveče to je jízda velká paráda, do kopce prostě zmizel ten pocit průšlapu který jsem na původních ráfcích měl, no ta tuhost ráfků a upnutí přes RWS osy je pecka a Ratchet system, to prostě chceš.

Čekám na příznivější počasí a více volnějšího času na delší testovací jízdu,

IMG20211117140128.jpg.7181a8f7d737b1f9008fc6f8dadac787.jpg

Odkaz ke komentáři

Ja naopak tyhle nazuju jen rukama za par minut, s drivejsim litaly nevestky klidne hodinu a byl to posledni impulz, proc jsem do tehle sirsich sel.

Dojmy koukam stejne jako u me, to jsem rad 🙂 u Tebe ta zmena musi byt jeste vetsi, s ohledem na ty naby, to je jina liga. A k tomu dobre vypada. Designove jsou u Tebe ted kola o parnik dal pred ramem 🙂

Odkaz ke komentáři

Na to jsem se díval v době kdy jsem si začal skládat své druhé kolo, byla to jedna volba kalkulátorů kde jsem chtěl zjistit jak na tom budu když budu jezdit jednoplacku a jestli nejsem s dobou pozadu a zjistil jsem že nejsem a dvouplacka je pro mě ideální a dává logický smysl pokud chceš opravdu jezdit kombinaci, kolikrát potkávám jednoplackaře na karbonech a hňapou tam rychlosti jak strhaní, já cvaknu jednou a mám to tam hned, ale to je pro rozumné bajkery a né pro in bajkery, kteří ještě za jízdy čumí na kazetu co to tam vlastně mají za převod, kluci nic proti jednoplackařům je to každého věc jak se cítí a na co mají, ale co potkávám na cestách tak sorry to je porod.

 

Jardo, já mám plášť drát, takže možná proto mám s tím problém ho nasadit

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Mi třeba velmi vyhovuje retro 3 placka s 10 kolečkem vzadu. Protože odstupňování mi vyhovuje pro držení tempa. Když jezdím na dvou talíři, tak jsou ty přeskoky prostě velké.

Jako je fakt, že malý talíř vepředu dávám jen svátečně, když jedu nějaký kopcovitý "zákusek", ale zase když to nastane, jsem schopen udržet dobrou kadenci.

Měl jsem v plánu nové kolo, ale už to seru, to moje má teprve 5 let  a 13 tis. km 😄

 

Odkaz ke komentáři

Koukáš přímo na Garmin.cz? Je tam srovnávač. Solar má solární nabíjení, ale to bys musel být na sluníčku. Ve finále pokud nejezdíš expedice, tak se bez toho obejdeš. Pak už jen řešíš jestli sklo nebo sapphire. Sapphire vydrží víc. Já mám ale 6X kvůli baterii - výdrž až 21 dní i při denní GPS aktivitě..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...