Jump to content

Cyklistika, bike a vse okolo

Baurak

128 members have voted

1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

• 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

Recommended Posts

Kudla... Že bych se taky přidal? 

Jinak bych snad nějak přelom srpen/září měl jet na týden někam na úpatí lysé hory. Tak bych chtěl vzít kolo s sebou... Snad na něm něco najedu do té doby... 

Tak to si říká rovnou o Lysou :D, tu mám letos taky v plánu, stejně jako Praděd.

Jinak ten kolotoč jste schopní dávat přes týden nebo raději víkend? Jinak by se nabízel hned ten první červencový týden, jak jsou svátky.

JInak Radasi, ten první víkend v červenci bych mohl na tu Oderskou mlýnici.

Posted (edited)

Lanci, dávám si do poznámek ten první víkend v červenci 2-3.7 👍

jinak mě osobně vyhovují víkendové akce + svátky, ale jízda bez pauzy, nevím nevím 😁

Edited by Radas

Chlapi ja ten prvni tyden v cervenci uz mam zabookovany rodinou 🙂 Tak to neklapne, ale ta myslenka je supr, tak se rad pridam kdyz to jen trochu pujde

Ok, píšu si na 1. víkend v červenci Oderskou mlýnici. Přestávky jsou jasná věc, musím doplňovat sacharidy.

Na ten případný kolotoč, to chce to aspoň dvě-tři noci, když už se pojede přes půl republiky. Dorazit v pátek odpoledne (rychlá rozjížďka pro otestování vybavení), u piva večer udělat plán na sobotu, v sobotu celý den pojezdit, večer zhodnotit, v neděli něco na vyklusání a večer dom, případně v pondělí dopo.

Jinak můžeme podle toho, jak je kdo schopný se urvat. Mi je to v podstatě jedno, doma mě nikdo nedrží 😎

Lancelot: když jsem jí jel naposledy (asi půl roku jsem neseděl na kole) tak jsem se málem poblil a nemohl slezt z kola, ale dojel jsem skoro až nahoru, tak snad budu mít letos něco najezdeno 🤣

Raymon: mě kolo nikde nepůjčí 🤣 🤣 🤣

V 8. 6. 2022 at 12:22, raym0n napsal:

Na Peklaku je pujcovna RM, at nemusite tahat svoje zelezo.
V Jedovnicich maji Cannondale a GT.

Dobře, asi na to nemám letos ani skill... Na Jedovnici snad jo, tu navíc relativně dobře nám. Ale uvidíme co to bude za termín.

• 4 weeks later...

Tak po dnešní 97 km etapě jsem pokořil letos 1500 km, mám oproti loňsku náskok 500 km. Fyzička není optimální (furt mám 100kg 😞 ), ale už se s tím dá pracovat, zajel jsem to pod 4h. V neděli, pokud počasí dovolí, jedu si to zopáknu cestou zpět.

Není čas? Protože počasí je teď ideální, dnes jsem jel zpátky a bylo příjemných 23°C. Trochu to kazil mírný protivítr, ale i tak dobré. Každopádně minimálně zítra si dám od kola pohov 😀

Jo a měl sem defekt na předním kole a málem jsem se kvůli tomu vysekal, ani nevím jak jsem to přitom odbočování vybral. Nejvíc mě sralo, že se mi nepodařilo nasadit kolo tak aby nedrhlo, takže jsem dalších 70 km poslouchal dření brzdy.🙃

Taky jsem to mel dnes pusteny pri praci. Akorat teda vyvazeni Vingegaarda za kymkoliv, at uz tym nebo Pogacar, to mi trochu nesedi. Furt je za nekym. Zase ale pekne gesto, ze pockal. Vyborne zmaknute, i kdyz to tak rychle asi nepromyslel, protoze ze by mu ujel by si nijak moc nepomohl. Krome snad 11. etapy, je na vsech fotkach Vingegaard za Pogacarem nebo za nekym z Jumba.

Jinak pro majitele Fenixu6:

https://forums.garmin.com/beta-program/fenix-6-series/f/announcement/301349/alpha-version-22-75

https://www.dcrainmaker.com/2022/07/garmin-previews-hrv-status-on-the-fenix-6-series-watches.html

alphu 22,75 mám instalovanou,

v pondělí mám v plánu autem na pustevny a beru si kolo, přidal by se někdo ? čas výjezdu od Hotelu Raztoka cca 9:30

Zatím jsem zaznamenal položku "stav tréninku" kde je více položek a každá položka je rozpitvaná na další podrobnější stav, 

jinak jsem zatím více nezkoumal,

kolega si koupil sedmičky tak jsem je dnes testoval, dotykové ovládání v pohodě s mokrým prstem trošku horší, přisvětlení je v pohodě, testoval jsem ve tmavé místnosti, ale cena je už někde jinde-dával za ně 22 000,-

Jj, jako nahrazovat tim sestky uplne zbytecny. Pokud clovek nevyuzije pri behani po New Yorku multiband GPS nebo ten dotyk, tak tam vlastne moc noveho neni. To svetlo mi staci i na sestkach, sice to jen rozpali displej, ale docela to funguje 🙂