Přejít na obsah

Black SuperB


Doporučené příspěvky

To je vopruz s tema columbama... Ja jsem se trasl jak osika, kdyz jsem mel OII L&K s navi a to jsem kazdy den cekal ze neco bude, ale nastesti nic. Zato v praci jine auto 17x!!! strasny

 

Ja jsem se zarekl, ze zadnou pevnou navi ve svem aute mit nebudu ackoliv´je to moooc dobry pomocnik...

Odkaz ke komentáři

crake: 17x? ty voe

hydraulik: podle mě odvede přenosná navi i lepší službu než columbus. když jsem měl dřív tomtoma a pak si vzal do supa columbuse, tak jsem si přišel jak o 10let zpět. columbus je neskutečně pomalej, na druhou stranu já prostě nechci furt něco vyndavat, lepit na sklo, sundavat...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Luke: jj bylo to povetsinou na P3 Zizkov a parkrat i v Ostrave a jinde... Ale pojistovna si myslela ze si delame srandu. Bohuzel tam neslo dat nic jineho protoze to byl L&K prvni generace se sound systemem a nebyl s nicim kompatibilni... takze se tam furt vracel columbus...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

supík podle fotek pěknej, hezky vybavenej, nájezd se zdá taky reálnej. nebál bych se tam zajet se podívat, za to nic nedáš, cenu neposoudím, do toho nevidím, ale takovejhle byl novej k milionu.

na to co kdo o tom bazaru slyšel bych moc nedal, na AAA taky každej nadává a jde tam koupit i pěkný autíčko.

plánuješ výměnu?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

a oni pasujou stěrače z SII i na něco jinýho než SII? myslel jsem že ne, ale pak bych to nechápal už vůbec, že někdo, kdo má supa by krad stírátka.

a nejvíc mě rozštíp prodavač v Porsche, že prej nejsem správnej čech, že jsem si měl sundat nějaký jiný :)))

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

kdyby se někomu z vás superb při zkrutu karoserie rozvrzal tak jako mě, tak pokud jde vrzání ze dveří, dělají to údajně zámky a těsnící gumy dveří. už 2x jsem to měl na reklamaci, teď byl tejden v servisu, tvrdí, že to namazali něčim speciálním, zatím to nevrže, ale posledně to nevrzalo asi 2hodiny a začalo to znova...

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

uvažovat kde auto nechat může člověk jak chce, tohle bylo na Praze 5 ve Zborovský ulici, ještě u křižovatky, kde je frekvence aut a lidí skoro jak na Václaváku.

do Prahy fakt lepší nějakou omlácenou jebku, během necelých 3let už je to 4x vymlácený.

 

navíc servis říká, že když nejdou po navi, berou airbagy

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...