Přejít na obsah

krocanovo kombajn


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

jak tak koukám, tak jsem tu přes rok nebyl.......... tak si vlákno zase pěkně posunu nahoru:-)

autí má aktuálně 107tkm, za ten poslední rok jsem kupoval nové letní pneu a baterku - vydržela téměř 6 let..... jinak nic, korunky jsou potřeba jinde:-) a hlavně v autě už netrávím tolik času, mám na víkendy k dispozici služební, takže už mě tolik neláká dodělávat ptákovinky:-)

Odkaz ke komentáři

já nevím, samozřejmě jde dodělat ještě spousta věcí, který existujou a nemám je, ale nějak už je nepotřebuju a docela se bez nich obejdu............ hodně sem chtěl originál HF, ted už moc nepotřebuju, auto slouží hlavně k dopravě do práce a z práce, pracovních telefonátů ubylo, takže v autě už téměř netelefonuju a jediný co bych nyní udělal, tak je parkovací kamera...... octávkou najedu cca tis. km měsíčně, takže skoro nic.........

sypeme teď do baráčku, takže když mám 10 litrů, tak je nedám do auta, ale na stranu, a až z toho bude 200, tak bude garáž:-) takže vlastně to je taky investice do auta, aby bylo hezky schované:-)

prvních našetřených 200 už padlo loni (plot, brána), letos dlažba a základy, příští rok snad garáž jako taková.

post-3084-0-54668000-1415810311_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Podle fotek jsem pořád hádal kde to je. Není to na proti za teplárnou? Jinak je to rozumné dávat to do baráku a ne do auta. Taky bych měl ty peníze investovat do bydlení a nebo do rozumnějších věcí než je auto :blink: Možná tu mou OII nechám tak jak je.. Ikdyž vidina nového MF volantu, nové řadící páky, chipu, nových brzd ve předu, v zadu, nových kol atd... je lákavá :wallbash::lol:

Odkaz ke komentáři

jj, je to za teplárnou.........

já si octávkou splnil sen, první nové auto, líbí se mi, ale když si splníš nějaký sen, tak za chvíli máš další...... první tři roky co sme měli octávku jsme jezdili víc, cca 25tkm ročně, ted je to tak 10tkm ročně a když se zmenšil nájezd, tak se mi v hlavě honí myšlenky na nějakej benzínovej 6ti válec, auto které by sloužilo a i zároveň dělalo radost.......... ale myslím a doufám že ty myšlenky nějak ustojím a ještě tak 10 let octávka vydrží. co se servisu a údržby týče, tak dostává první poslední, aditiva, pravidelné mytí (je to můj relax) v práci mě maj za magora, že to mám vevnitř čistý, že snad nikoho nevozím, ale 1x týdně vyluxovat je na 5minut........ takže těch 10 let bude snad sloužit a nějaké ty mouchy mě snad nerozhodí

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

up

dlouho jsem tu nebyl a nic nepsal..........

takže jezdímě bezproblémově, ťuk ťuk, aktuálně najeto 121tis, ano poctivých :loool: nedivte se, 8 letej diesel

dnes komplet nové brzdy, zadní byly ještě originál - kotouče i desky

přední kotouče byly lehce zvlněný, nic hroznýho, ale sralo mě, jak byly hlučný, už nikdy nepůjdu do drážkovaných

post-3084-0-56473900-1463084516_thumb.jpg

post-3084-0-96289800-1463084532_thumb.jpg

post-3084-0-73892300-1463084547_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

ty jo, víc jak dva roky sem nic nepřidal........... no ono se asi kromě výměny oleje nic nedělo :biggrin: 

vlastně joo, dělo, podzim 2017 se řešila "kosmetika" - na prazích odlouplé kousky barvy, tak opravit, at nerezne a na jaře rozleštění a minulý týden každoroční údržba interiéru, i sedačky šly ven......

jinak 10té narozeniny máme za sebou, stk dvě drobné závady (lehká koroze podvozku a koroze menší jak 20% plochy kotoučů, nemá vliv na funkci...)

no a jelikož nám je 10 let, nechám udělat rozvody pro klid duše, najeto aktuálně 139.750km, mají se dělat na 150tkm, ale je tam tuším i nějaký časový interval.......

takže v zítra ráno do servisu rozvody, vodní pumpa, nechám udělat pro jistotu i ojniční ložiska (motor BXE), klasika oleje, filtry, brzdovku, klimaservis.......... no a hurá do druhé desetiletky.......... auto už ve mě nevzbuzuje žádné emoce:blink: ale po 10ti letech se asi není čemu divit, líbí se mi, ale to je asi tak všechno...... prodej nemá smysl, to auto nemá problém, je si myslím ve výjimečným stavu, když jedu dál, beru služební, když výlet, berem cabrio......

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

tak dnes koupená nová baterka, varta silver dala skoro 5 let....... minulé pondělí manželka nenastartovala, takže nabíječka, týden to baterie dala a včera večer po víkendovém stání opět nic, tak jsem dneska koupil a vyměnil, nechci riskovat že někde zůstane/zůstanu viset.........

chtěl jsem opět vartu, v krámě měli mých parametrů jen banner power bull professional, měla by mít nejkratší dobíjecí dobu jízdou - máme ted hodně startů na málo km - malá chodí do školy, kroužky..... tak uvidíme jak dlouho vydrží

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...