Jump to content

Blue race RS

Duri

Recommended Posts

Paráda, ja sa už teším na fotky pod holým nebom :)

Vedel by si spraviť fotky, ako vyzerá ten Zeder po namontovaní? Zatiaľ som ho videl len v predFL, tá ma ale inak riešený stĺpik aj ten plastový kryt na ňom - rád by som videl, ako to vyzerá na FL. Obávam sa totiž, že to moc vytŕča a zavadzia nohám...

Dnes Ti to sfotím. Je umiestnený ešte nižšie ako pred FL, takže kto má väčší pupok ma problém :D A podľa mňa vytŕča rovnako ako predFL. Určite Ťa ale môžem ubezpečiť, že Ti nebude zavadzať. Ja mám 190cm a 12-tky nohy a no problem.

jsem trochu zmaten... mas modrou nebo cervenou jako v popisu... :angry::palec:

Tak ako je v podpise, červená bola moja prvá RS-ka. Pekné foto novej ešte nemám, ale aj to bude. Je doma 3 dni.

Paráda, ja sa už teším na fotky pod holým nebom :palec:

Vedel by si spraviť fotky, ako vyzerá ten Zeder po namontovaní? Zatiaľ som ho videl len v predFL, tá ma ale inak riešený stĺpik aj ten plastový kryt na ňom - rád by som videl, ako to vyzerá na FL. Obávam sa totiž, že to moc vytŕča a zavadzia nohám...

Beriem s5, trčí viac ako na pred FL. Ale opakujem, fakt to nezavadzia nikomu a ničomu.

Kuk fotos:

post-751-1300042346_thumb.jpg

post-751-1300042357_thumb.jpg

K téme so spokojným spánkom.Susedovi chceli ukradnúť Scouta tiež so Zederom,ale našťastie sa to nepodarilo.Výsledok je vylomená kľučka,šoférove dvere samé preliačiny a šúpajúci sa lak a na zadných dverách tiež jedna preliačina :angry: ,ale auto stále má.Sa čudujem,že mu nezmizli aspoň projektorové svetlá.

nějaké je to vysoké, to už i na RS dávají sériový podvozek, nebo proč je to tak vysoké?

Ta fotka trocha klame, ale fakt je že je to vysoké, teda podľa mňa... A je to myslím o 15mm nižšie než séria.

nějaké je to vysoké, to už i na RS dávají sériový podvozek, nebo proč je to tak vysoké?

Protože stav českých silnic je tak otřesný .. tak proto je to tak vysoké :P

Ikdyž možná na Slovensku je to lepší ..

Edited by Lomax

Zatiaľ nijako, ale mám ten pôvodný koberec a vyrezem z neho tvar ktorý tam presne pasne, nech je to tip top :rolleyes:

Tipuju, že to je Top Tether pás u ISOFIXových autosedaček.

Toto nepoznám páni, wo co gou?

Toto nepoznám páni, wo co gou?

Jsou buď klasické autosedačky, co se připoutávají běžným bezpečnostním pásem anebo autosedačky ISOFIX, které se pevně spojují s karosérií vozidla, což v praxi znamená uchycení do dvou ok, co jsou "zamaskované" od potahem a zipy na zadních krajních sedačkách mezi sedákem a opěradlem. Pro ještě vyšší bezpečnost je k tomu doplňkem zvláštní pás, který se právě uchytává do toho oka v opěradle nebo do standardního oka na uchycení nákladu v kufru.

Protoze jestli jsi to fotil nekde na salonu,je mozny,ze byly jsete v pruzinach podlozky ktere zabranuji houpani auta na navesu,kdyz to vozej z fabriky a tudis nejsou pruziny sedly dolu... :)

Ale je pravda,ze OIIRS je oproti OIRS koza vysoka.. :palec: Ale proti serii je o 1,5cm dole..

A to Tvoje sedačka nemá nahoře ten pás? My kupovali vloni Chicco Key 1 Isofix a ta to právě má.

Nie nemám. A to sme kupovali minulý rok dve sedačky: pre malého Romer Kidfix a malinkej Maxi-Cosi cabrio fix.