Přejít na obsah

propadá se pedál brzdy


Doporučené příspěvky

Chlapi pomooooc,

nikde sem tu nenašel tohle téma, snad nejsem debil a něco nepřehlíd, ale propadá se mi pedál brzdy i potom, co sem to nechal odvzdušnit, vyměnil destičky a nakonec nechal vyměnit hlavní brzdovej válec, kupoval sem pro jistotu i originál a nic. Prostě pedál je furt měkej a když dojde na ABS tak normálně brzdí ale hned jak ABS přestane pracovat, tak se propadne, když pak stojim někde v kopci a jenom trochu víc sešlápnu, tak mi sjede prakticky až na zem...Posilovač normálně dává a když na to šlápnu s nenastarovanym motorem, tak je pedál tvrdej...

Neporadil byste někdo? Mam 1,6 tour 2004, najeto 80 000

Předem díky moc, sem v koncích

Odkaz ke komentáři

Nejde o to jak jezdis, ale kolik maji nalitano... Skus to zaskrtit a sam uvidis. Nej jsou kleste na svareni..

Ono jde o to ze se secte vule na new destickach a stary kotouce a cele se to potom nejak prohne a proto se zda ze se propada pedal. Ted jsem delal na jedne O I stejnou vec. Po vymene desticek se to propadlo... Zaskrtiů jsem to a tim padem jsem vyloucil abs a hlav. brzdovy valec...Dej vedet jak dopadnes...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Pokud si měnil brzdové destičky tak si stačoval píst a pokud si nepovolil odvzdušňovací ventil tak ti brzdová kapalina šla na horu do brzdového válce a otočila ti gumičky. Ono se to po čase správy samo, ale doporučoval bych se podívat na gumičky přece jsou to jen brzdy.. Cus

 

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Teda menil som kotuce aj platnicky na xy autach a nikdy som pri zatlacani pieatu nepovoloval odvzdusnovak,maximalne som otvoril nadrzku kvapaliny a ziadny problem nikdy nebol.v tvojom pripade by som urcite vymenil samostavy,mas vydrane hrany a klinky sa nedokazu nastavit.mal som podobny problem s bubnami.

Odkaz ke komentáři

já todle mám co mám oktu a už sem zkusil kde co a je to furt stejný bez motoru je vše o,k jak ho nastartuju a stojím na místě tak de pomalu k zemi

za jízdy je to bez problémů brzdí jak šlak jakmile zastavim třeba na křižovatce a víc sešlápnu pedál de pomalů dolů

už si začínám myslet že je to normální

ta druhá okta co mám to nedělá a to mi mate :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...