Přejít na obsah

Novoměstská perla


Doporučené příspěvky

Tak jsem včera pořídil Octu, doufám, že budu šťastným majitelem s mnoha km bez potíží.

Je to combi r.v. 2001, na budíkách 153000Km, motor 1.9 TDI PD 4x4,

výbava: tempomat, vyhřívané sedačky, světlá kůže, climatronic, vyhřívaná zrcátka a takové ty standardní věci :)

 

EDIT: tak tady jsou nějaké ty fotečky

post-3943-1295778443_thumb.jpg post-3943-1295778973_thumb.jpg post-3943-1295778992_thumb.jpg

post-3943-1295779007_thumb.jpg post-3943-1295779019_thumb.jpg post-3943-1295779035_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Tak jsem včera pořídil Octu, doufám, že budu šťastným majitelem s mnoha km bez potíží.

Je to combi r.v. 2001, na budíkách 153000Km, motor 1.9 TDI PD 4x4,

výbava: tempomat, vyhřívané sedačky, světlá kůže, climatronic a takové ty standardní věci :)

tak jsi se preci rozhodnul pro koupi... super, tak hodne bezproblemovych kilometru.

Odkaz ke komentáři

L&K nemám. Kůže je tam dodělávaná majitelem, měl to známej a o auto se staral před 3 měsícema je tam dané nové turbo, jsou udělány rozvody, vyměněné všechny oleje, udělány komplet brzdy, na předku dány nové tlumiče atd., tak doufám, že budu jen spokojeně jezdit. Foto dodám zítra jak se mi auto vrátí domů, včera si ho půjčil brácha na víkend.

Odkaz ke komentáři

Zkoukl jsem fotky a vypadá mooc hezky ::palec , co se týká toho paketu, tak jak napsal bruno128 pod motorem by měl být plechový kryt a auto je celkově trochu víš a když jsem se podíval na fotku tvýho auta, tak se mi zdá, že je víš než normálně, takže tam ten paket pravděpodobně máš :palec:

Odkaz ke komentáři

vysoký to je proto, že to je 4x4, takže dle mého názoru bych světlou výšku a paket řešil jen u předohrabu...u 4x4 dle mě paket poznáš podle neprůstřelného krytu pod motorem !!!! J8 ho neměl a na svou 4x4 dodělal, max. spokojenost, nebojím se obrubníků, lesů, polních cest apod...ne, že bych tento terén vyhledával, ale občas se zadaří....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem bez plechu, je tam jen plastovej zmetek. Tudíž plech časem pořídím. Jelikož znám z Outbacka jaká je to výhoda. Jinak mám s octou najeto něco přes prvních 1000km a zatím jen a pouze spokojenost. Teď uvažuji o chipu. Nic brutálního spíš jen tak kvůli spotřebě třeba na 85kW.

Jo a pořídil jsem nové rádio sice Sencor (vím, že dost lidí tuto značku neuznává, ale já mám jen pozitivní zkušenosti) ale hraje dobře a i tak vypadá :)

post-3943-1296671995_thumb.jpg post-3943-1296672088_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...