Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

člověk zvládne cestu na měsíc a zpět, operovat úspěšně srdce nebo mozek, ale kolikrát nezvládne ani chodit po vlastních nohou - v které úrovni "zvládnutí" se nacházíš ty opravdu netuším ;)

Upraveno uživatelem Vaša
Odkaz ke komentáři

jasné trošku blbě jsem to podal, no já jsem vyučený autoelektrikář a pak jsem si ještě dodělával autotronika kvůli maturitě, sem tam jsem něco taky dělal radia montoval nějaké ty výměny mikrospínačů ve dveřích, altíky, startéry, montáž centrálu a dálky, ale origo sensory jsem do octavie nedával, ale myslim si že kdyby byl nějakej návod tak by to asi šlo, vždycky jsou věci který zmáknou úplný amateři a pak věci do kterých by se neměl pouštět jen tak někdo

Odkaz ke komentáři

zase odpovím mimo

jsem vyučen elektro obor a 13 let jsem se úspěšně živil vrtáním studní

znám spoustu automechaniků kteří jsou vyučeni automechaniky a několik let dělají automechaniky, přesto bych si u nich nikdy nic opravit nenechal když vidím jakou odvádí práci a jaký mají přístup

a jak se zupívá v jedné písni : "Touha je zázrak" - takže když se chce tak všechno jde a naopak když se nechce tak je to horší jak když člověk nemůže.

 

Já jen pořád doufám, že tak jak něketří automechanici jsou automechanicky (a práce je po nich na dvě věci) tak někteří doktoři nejsou doktory :wallbash:

Odkaz ke komentáři

zase odpovím mimo

jsem vyučen elektro obor a 13 let jsem se úspěšně živil vrtáním studní

znám spoustu automechaniků kteří jsou vyučeni automechaniky a několik let dělají automechaniky, přesto bych si u nich nikdy nic opravit nenechal když vidím jakou odvádí práci a jaký mají přístup

a jak se zupívá v jedné písni : "Touha je zázrak" - takže když se chce tak všechno jde a naopak když se nechce tak je to horší jak když člověk nemůže.

 

Já jen pořád doufám, že tak jak něketří automechanici jsou automechanicky (a práce je po nich na dvě věci) tak někteří doktoři nejsou doktory :wallbash:

 

 

Vaso,to je super,uplna pravda hlavne ti doktori kura!!!Hajzlove nekteri fakt! :wallbash:

Odkaz ke komentáři

dnes jsem měl ukázku jak na ostravsku pracuje jedna elektrikářská firma

zákazník dovezl nefunkční zapojení FL PDC, dříve ta samá firma montovala tažné zařízení

 

přípojné body na tažné spojeny zakroucením a omotáním izolačkou - bez cínu

pdc umístění jednotky a repráčku opravdu bezkonkurenční :blink:

přilepeno tavnou pistolí

otvory na čidla cca o 1mm větší

 

škoda že jsem měl jen telefon a bylo málo světla

post-225-0-99945500-1329504797_thumb.jpg

post-225-0-23914900-1329505145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

dnes jsem měl ukázku jak na ostravsku pracuje jedna elektrikářská firma

zákazník dovezl nefunkční zapojení FL PDC, dříve ta samá firma montovala tažné zařízení

 

přípojné body na tažné spojeny zakroucením a omotáním izolačkou - bez cínu

pdc umístění jednotky a repráčku opravdu bezkonkurenční :blink:

přilepeno tavnou pistolí

otvory na čidla cca o 1mm větší

 

škoda že jsem měl jen telefon a bylo málo světla

No a nazev te firmy ,at je to varovani pro jine a vyhne se ji.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...