Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Daval jsem nove RJ do dveri 1T0 959 701 AA a 1T0 959 702 S. Pak menil predface zrcatka za face. Zrcatko s pameti bylo na leve strane tak jsem prehodil kloboucek + kabelaz na pravou stranu jelikoz mi to jelo porad obracene prehodil jsem motor z jineho zrcatka aby to chodilo jak ma ted ok. Kabelaz: prehodil jsem mezi sebou cerveny drat a bily to je na ovladani motorku ale nevim jestli prehodit i potenciometry. Zrcatka jsou sice sklapeci ale to nechci jen aby se stahlo pri zpatecce. kodovani 0000502. Dnes jsem to tak 1,5hod zkousel a bylo ok ale tak za 2 hodky znovu a nepamatuje si pozici.

post-23919-0-42029300-1428953761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Vaša & Rolbař: otázka na vás páni :)

 

na aute bola vymenená nádržka za 5,5L na ostrek + čidlo na hladinu kvapaliny ostrekovačov... pri demontáži zistené že celé čidlo bolo mokré, farba tekutiny modrá.. môže byť zlé tesnenie? alebo zle osadené čidlo že prepúšta kvapalinu? viete poradiť? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Dobrý den pánové,



dostal se mi do rukou jeden exemplář RNS 510, který je dle slov původního majitele špatně flashnutý. Konkrétně prý proběhl pokus o flashnutí přes DVD mechaniku a skončilo to celé jako jednoúčelový zdroj bílého světla se spoustou zbytečných tlačítek. Jde zapnout i vypnout, po zapnutí svítí bíle, ale tím to z mého pohledu končí.



Navi jsem předal pánovi, který má k dispozici konfig kabel a ve výsledku mi sdělil, že z jednotky vyčte nějaké základní údaje, ale že prý nemá dostatečnou licenci na přehrání firmware. Nekamenujte mě pokud šířím bludy, nejsou to má slova smile.png.



Jelikož z navi jdou vyčíst nějaká data, neviděl bych to úplně na odešlou základovku, ale třeba se mýlím a odešla příkladem flash, na které je nahraný firmware.



Máte s tím nějaké zkušenosti, kabel s "dostatečnou licencí" pro flash firmware, případně kolik by stála oprava?



Děkuji za info.



fix


Odkaz ke komentáři

Kluci, mám problém s xenonem, začal mi zhasínat ... respektive rožnu světla, pak to tak po 10-15 sekundách začne "problikávat" frekventovaně ... až zhasne. Když znovu vypnu a zapnu světla, na chvíli zas naskočí. Může to dělat i výbojka (či se chová jinak?), nebo je to zapalovací modul uvnitř? Díky

Odkaz ke komentáři

po delší době pár obrázků:

 

OII zapojení denních světel, krásně to hnije a samo už ani moc nefunguje

SII kvalitní instalace napájení onboard kamery, opravdu kvalifikovaně zapojeno, škoda, že to kříží reakční část airbagu, takže při nehodě docela zábrana a zbraň zároveň

OII asistent únavy

post-302-0-60926700-1430514322_thumb.jpg

post-302-0-59071200-1430514332_thumb.jpg

post-302-0-08254300-1430514343_thumb.jpg

post-302-0-49755400-1430514351_thumb.jpg

post-302-0-60147300-1430514360_thumb.jpg

post-302-0-09398300-1430514369_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...