Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

v OII je vázaná pouze na budíky a gateway - 3AA senzory, v případě 5Q0 senzorů i na ABS

standartní SW OII budíků kontrolu mrtvého úhlu neumí, musí se upravit

Ta kontrola mrtvého úhlu mě docela zajímá... je vázaná na BSG/BCM?

 

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

další pán na mrtvý úhel... když už se dělalo to tažné, tak proč to neudělat , zrcátka se osadí v 2. etapě :)

jedna z nejvíc full OIII co je možná RS 4x4 mimo těchto dvou věcí a DCC naprosto vše :palec:

post-302-0-77232300-1491759169_thumb.jpg

post-302-0-23114600-1491759179_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu, jste na toto nejlepší :) kamarádovi na Roomsteru 2006 už asi půl roku nejdou EL okna (má pouze předek), navíc v jednotkách naskákali různé chyby typu snímač úhlu řízení bez komunikace, klimatizace bez komunikace, začala blikat kontrolka corner, přitom ani nemá mlhovky apod...

 

Jelikož začíná být teplo chtěli by jsme to nějak vyřešit. Co se podařilo vyřešit jsou ty různé chyby a kontrolka corner, v řj gateway bylo špatně kódování, nevím proč... to jsem změnil a chyby se podařilo smazat, kontrolka nebliká, hurá :D

 

K těm oknům, ŘJ komfortu nepsala žádnou chybu, v měřených hodnotách když jsem si dál spínač spouštěče okna to psalo neinstalováno, tak jsem koukl na kódování a bylo to nakódováno bez stahování oken, to jsem změnil a objevili se podřízené jednotky ale obě píšou bez komunikace...

 

Dnes jsem namontoval jinou ŘJ komfortu, nakódoval, ale nepomohlo to... zkoušel jsem pak ještě vytáhnout pojistky stahování oken a nějakým zázrakem když jsem vytáhl řidičovu, tak se rozjelo okno u spolujezdce a asi půl hodinky jelo, bez ohledu na zamčení odemčení auta, prostě šlo stahovat furt... ale jednotka byla stále bez komunikace, teď už to zase nefunguje vůbec :( můžete mi zkusit poradit co můžu dál zkusit ? :) do Škodovky se mi to moc dávat nechce asi bych musel nějak dojet když tak do Prostějova když by se mi to nedařilo vyřešit, ale třeba mi dokážete i takto pomoct :)

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři

To už jsem mu právě jednou řešil to jsem zapomněl napsat, říkal jsem si že to bude zase tam, ale bohužel není, oboje dveře OK :( tak už nevím... napadá mě ještě jednotka dveří řidiče ale jen tak na test ji kupovat nechci a nikdo ze známých v okolí F2/Roomstera nemá...

Odkaz ke komentáři

Tak jsem zmaten, takže to není jako u O1 že se kóduje stahování předek/všechny 4 okna atd ? A jednotky se taky neobjeví jako na jedničce ? :o tak teď teda nevím jaký kódování tam vlastně má být.. dál jsem tam 67, má tam tedy být 19 co tam myslím bylo?

 

EDIT: Tak asi to bude tou jednotkou, přehodil jsem na zkoušku jednotku s motorkem od spolujezdce a rozjelo se to, tak předpokládám že když tu jednu vyměním pojedou pak obě strany jak mají, hurá.... :)

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dneska u Jardy na mojí O III. úspěšně vyměněno Bolero za starý Swing + dodělání stmívací zrcátko se svět. a dešťovým senzorem....

Precizní, kvalitní a rychlá práce, za více než adekvátní cenu a jako bonus prima pokec....tak ještě jednou díky a uvidíme se u předních senzorů

post-1066-0-70227500-1495107738_thumb.jpgpost-1066-0-35174400-1495107753_thumb.jpgpost-1066-0-69227400-1495107782_thumb.jpgpost-1066-0-12770500-1495107800_thumb.jpgpost-1066-0-42115300-1495107827_thumb.jpgpost-1066-0-98150600-1495107849_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

OII MR2008, 1.6FSI, přestavba na FL climatronic, problém s prvním sepnutím kompresoru, provedeno nastavení klapek, vše podle návodu, problém je, že není reakce na OFF panelu (nezapne). V systému jen chyba o nízkém stavu chladiva, může mít souvislost?

 

Tak problém nakonec v panelu klimatizace, použitý z MR2009 nefungoval druhý MR2011 fungoval okamžitě i bez základního nastavení

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...