Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Kluci, mám takovej dotaz. Měnil jsem žárovky v mlhovkách, a při sundání nárazníku jsem si všiml, že mám brutálně zoxidovanej konektor na parkováky, pravděpodobně do něj teče. očistil jsem ho jak nejlépe jsem dokázal, dal čistič kontaktů, vyfoukal kompresorem a stejně mi občas pakrováky vyhodí chybu. Můj dotaz zní co s tím. Dá se koupit novej spoj, že by se jenom nalisovaly kabely do nových pinů ? nebo se to musí stříhat a letovat?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak jsem tento týden opět navštívil Jardu a tentokrát byly na řadě zadní okna a ambientní osvětlení sedaček vzadu.

Jako vždy naprostá spokojenost, bylo to sice složitější než jsme si oba na začátku mysleli, ale Jarda nakonec všechno jako vždy vyřešil a dokonce jsem už měl svoje montérky a mohl asistovat ...vysávání plus nějaké lehčí úkony se šroubovákem :-) a to vše za 60 minut na hodinu :-)

ještě jednou díky

 

20180523_081714.jpg

20180523_105056.jpg

20180523_094509.jpg

20180523_094514.jpg

20180523_105037.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Ahoj,  potřeboval bych poradit,  mám O1 s origo Navi MFD1 kterou v autě chci nechat a chtěl bych tam dostat přehrávání mp3. Když pominu FM transmiter, který nechci, tak mám v podstatě k dispozici 2 vstupy. Buď připojit místo CD měniče USB adaptér buď  https://www.stualarm.cz/z4536-connects2-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup-55usbvw003

nebo https://www.stualarm.cz/z5838-yatour-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-aux-vstup-55xcvw003

tady u toho Yatoura píšou že dokonce umožnuje současně provoz i CD měniče ,sice  nevím jak, když se připojuje místo něho.   Nevím jaky je mezi nimi rozdíl, který je lepší. Nemáte s nimi nějaké praktické zkušenosti ?  Anebo využít kulatý konektor( nevím teď počet pinů ) na zadní straně navi a použít kabel redukovaný na 3,5 jack   https://www.tme.eu/cz/details/mfd-jack/adaptery-aux/4carmedia/   a připojit ho do AUX výstupu nějakého mp3 přehrávače.   A moje otázka zní, jsou oba vstupy do navi  rovnocenné, co se týká kvality zvuku ?  Nebo je některý z nich výhodnější použít ?

Díky za odpověď.

Upraveno uživatelem twe2000
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...