Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Takže jsem se Rolbou domluvil že dáme společný téma protože jsme na tom v některých věcech stejně.

Vzájemně si nekonkurujeme a oba nemáme moc času a nějaký fotoseriály : ))))))))

Je to pražský servis s pobočkou v Prostějově a Prostějovský servis s pobočkou v Praze (Peci) :angry:

 

 

takže dělám z 90% elektromontáže/ diagnostiku/ soft. úpravy/ mechanicky práce spojeny s elktomontážemi/ dodělvání ne-origo příslušenství/ doladění po bouračkách/ zjištování PINů-km/atd.

Upraveno uživatelem Vaša
Odkaz ke komentáři

Takže jsem se s Vašou domluvil..... :angry:

 

 

moje specializace je z 89% vše, co se týče elektriky a elektoniky v koncernových autech a tak nějak to samé, co Vaša,dodělávky, předělávky, doskládávání-ladění po bouračce, mntáže GPS/GSM vyhl. zařízení, PINy atd. Občas nějaké ty rozvody atd.

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Dnska jsem měl zvláštní JOB

tempomat do OI 99 - moc zachovala

vše proběhlo v pohodě až na předání majiteli

byl hlucho ňemý jelikož jsem to vezl k němu do práce neměl jsem tužku ani papír a celá domluva probýhala psaním na mobil ;)

 

montáž tempomatu 25 minut

předání 45 minut :)

Odkaz ke komentáři

tak sm tu měl dva extra připady

1/ Felicia špatný čtení immo tak propájet kontakty -před opravou chytla na 10 pokus po oprave vše OK a na poprvé

ale co mě dostalo byla automatika na denní svícení která se spínala po zhasnutí kontrolky airbagů a provedení bylo takový že to bylo natvrdo připájeno na kontrolku airbagů

 

2 passat B5 97 - tune kousek s logem VW fora - no větší hujdu jsem hodně dlouho neviděl - zadní stěrač KO, ostřikovač k němu rozpojen na 2 místech, alarm magicar zapojen čokoládkama, centrál chaos fungovali dobře tak jedny dveře, spínačka rozlomenej spínací ořech, airbagovak psala 4 chyby na pytlech = všechny - majitel vyměnil sedačky za polosporty a jinej konektor vyřešil že jej nezapojil, na podlaze bylo cca 2cm vody a to tady týden nepršelo - čidlo bočního nárazu to nevydrželo a radši se utopilo. snad nikde nebyl šroubek co by tam měl být. :rolleyes:

 

smutné je že podobný auta vídám i z škoda fora - fórum dáva informace jak a co udělat - bohužel někteří mají zvláštní provedení a postupy :huh:

post-225-1248381566_thumb.jpg

post-225-1248381576_thumb.jpg

post-225-1248381586_thumb.jpg

post-225-1248381597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
tak sm tu měl dva extra připady

1/ Felicia špatný čtení immo tak propájet kontakty -před opravou chytla na 10 pokus po oprave vše OK a na poprvé

ale co mě dostalo byla automatika na denní svícení která se spínala po zhasnutí kontrolky airbagů a provedení bylo takový že to bylo natvrdo připájeno na kontrolku airbagů

 

2 passat B5 97 - tune kousek s logem VW fora - no větší hujdu jsem hodně dlouho neviděl - zadní stěrač KO, ostřikovač k němu rozpojen na 2 místech, alarm magicar zapojen čokoládkama, centrál chaos fungovali dobře tak jedny dveře, spínačka rozlomenej spínací ořech, airbagovak psala 4 chyby na pytlech = všechny - majitel vyměnil sedačky za polosporty a jinej konektor vyřešil že jej nezapojil, na podlaze bylo cca 2cm vody a to tady týden nepršelo - čidlo bočního nárazu to nevydrželo a radši se utopilo. snad nikde nebyl šroubek co by tam měl být. :P

 

smutné je že podobný auta vídám i z škoda fora - fórum dáva informace jak a co udělat - bohužel někteří mají zvláštní provedení a postupy :D

 

 

hmm denní svícení na air... masakr.... :palec: ...

 

jinak ten pasat.. to je běžbá vec .. hlavně zda byl nějak opravovanej po nehodě ..tak to je nemoc skoro každého .. komfortka a okolo vše utopeno .. jinak koukám ,že čidlo boč. nárazu je tam to staré hliníkové .. taky jsem to řešil .asi před 3 roky.. musel jsem koupit new .. nikde jsem ho nesehnal starší ... :facka:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...