Přejít na obsah

KIA Cee'D


MichalF

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Kia Ceed v kombíku se mi také líbí.. Ale pokud by jsme chtěli silný motor a výbavu cena pak taky vyleze na sumu za kterou lze vybírat i jinde.. Ale záruka atd mluví pro ni, ač nikdo nevíme jak až se budou servisy stavět k záruce např. po 5 letech.. Myslím že se toho po takové době na záruku stejně moc neuhraje..

Odkaz ke komentáři

@ajpservice: No když koukám na aktuální ceník Cee´da SW tak "plně" vybavené auto se silným motorem a cenou kolem 520.000,- těch moc na trhu nebude a u Škodovky se na tuhle cenu s OII nedostaneš.

 

post-818-1249978947_thumb.jpg

 

@MichalF: ..... že bych ti přijel na sraz na pomoc, aby jsi tam se Cee´dem nebyl sám :)

 

Každé auto má své klady a zápory. Jsou věci, které jsou dle mne u Cee´da lépe vyřešené než u Škodovky a jsou samozřejmě i věci, které by mohli v KIE zlepšit. Ale tohle člověk najde na každém autu :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
jinak kamarád má Ceeda a auto se mi vzhledově líbí...., ale uvnitř se to na Oktávku fakt nečape! :palec:

 

btw. píšete, že Kia Ceed v něčem předčí Oktu... v čem? doufám, že to nebude jenom o cenovce... :D

 

Souhlas, interier je o octule uplne jina liga. Cena je jasna a u me podvozek ... se mi libi jak to maj naladeny !

Odkaz ke komentáři
jak už jsem psal, kamarád kupoval loni v květnu a když porovnával Ceeda SW a O II. Combi... tak byl rozdíl 120 tis. v obdobné výbavě.... tak vzal Ceeda....

 

U mne cenový rozdíl mezi Cee´dem SW 1,6 CRDi a O II Combi 1,9 TDI ve stejné výbavě byl v září 2007 nějakých 160.000,- !!!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

jako na nejaky popojizdeni by se mi taky libil, ale porad k tomu mam nejakou neduveru, i kdyz design je celkem slusnej :smich: az to nalita 300tisic a porad to bude ve slusnym stavu, tak me to presvedci :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...