Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Guest Michslep

Na Renovacar z Brna jsem moc chvály neslyšel. Osobní zkušenost nemám, ale kamarád si tam nechával dělat Golfa IV a kvalitní zpracování vypadá jinak. Ale třeba jen měli špatný den.

Dobrý den ,

Líbil jse mi Váš ferový komentář . Ano máte pravdu že golf |V nebyl proveden dle Vašeho kamaráda 100 % určitě měl namysli hlavně trojúhelníky u zadich dveří které bouzel nejdou nikdy udelat moc pekne kvůli jejich konstrukci. 100% výsledku by šlo dosáhnout pouze při úplne demontáž .

S pozdravm Michal Slepánek www.renovacar.cz

Odkaz ke komentáři

Michslepl: myslím, že jedno vyjádření vč. odkazu na Vaši firmu stačilo a další být nemusí, protože už se jedná o propagaci konkrétní firmy. Od toho je zde jiná sekce.

Neberte to jako buzeraci, ale jen jako upozornění, než do toho "zasáhne" některý z administrátorů a nesmaže, resp. nezablokuje Vám účet. ;)

Odkaz ke komentáři
Guest Michslep

Michslepl: myslím, že jedno vyjádření vč. odkazu na Vaši firmu stačilo a další být nemusí, protože už se jedná o propagaci konkrétní firmy. Od toho je zde jiná sekce.

Neberte to jako buzeraci, ale jen jako upozornění, než do toho "zasáhne" některý z administrátorů a nesmaže, resp. nezablokuje Vám účet. ;)

ok v pohodě chápu

Odkaz ke komentáři

Když na to napíšu, že pro běžného zákazníka a jeho jízdu plně postačuje jednoduchá vlečená náprava, budu za kacíře.

A když k tomu přidám, že motor 1,8TSi si koupí jen velmi malá část zákazníků, kteří se po cestách pohybují o něco dynamičtěji než ostatní a auto si kupují pro uspokojení jakéhosi vlastního pocit touhy být něčo víc, tak budu považován za arcikacíře.

nebudeš, mám stejný názor

 

to škodovka posrala s tím, že ani do OIII 2,0 tdi nedala víceprvek, VW ho má od 103kW s 1,4 tsi, pokud má být škodovka odsunuta dále, tak to měla udělat tak, že 2,0 tdi a 1,8 tsi, 2,0 tsi ho mít bude.

pleteš se, VW ho má od 1.4 TSI 90kW

Odkaz ke komentáři

pleteš se, VW ho má od 1.4 TSI 90kW

 

tím hůř pro škodovku :rolleyes:....... myšleno to bylo v porovnání se škodovkou, která variantu 90kW nemá ;)

 

Taky si myslim, ze dvoulitr nafta mel mit viceprvek, prece jenom to bude jeden z nejprodavanejsich motoru...a cenove tusim nejdrazsi motorizace ne?

přesně tak, :pivo:

 

 

 

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Když někdo blokuje odkazy z jednoho fanouškovsého fora na druhé, tak je to opravdu na úrovni dětí v mateřské škole. U dospělého člověka to hraničí s kreténismem. Co víc k tomu říct. :wallbash:

 

P.S. klidně mně za to zablokuj účet, jestli ti to udělá dobře.

Odkaz ke komentáři

Když někdo blokuje odkazy z jednoho fanouškovsého fora na druhé, tak je to opravdu na úrovni dětí v mateřské škole. U dospělého člověka to hraničí s kreténismem. Co víc k tomu říct. :wallbash:

 

P.S. klidně mně za to zablokuj účet, jestli ti to udělá dobře.

 

A kdo pak je blokuje? Neznáš pozadí mezi majiteli fóra, tak se laskavě prober a přestaň urážet angry.gif

Odkaz ke komentáři

A kdo pak je blokuje?

 

post-2798-0-61736200-1365526868_thumb.png

 

Neznám vaše pozadí a jsou mně ukradený. Co vím určitě - skodahome dovolí vložit url octaviaclubu. A budou to asi taky pacienti, protože to url pro změnu není klikací. Zřejmě jeden druhému rozbil bábovičku. :wub:

 

Jinak při uvedení autora jsem neměl ani v minulosti, ani teď nemám problém s publikací informací. Uvědomte si, že přidanou hodnotou odborně zaměřených for je vzájemná pomoc a sdílení informací. Ne vzájemné naschvály, na kterých tratí hlavně běžný uživatel.

 

Oprav si prosímtě aspoň tu hrubku v chybové hlášce.

Odkaz ke komentáři

Nj jak vidis tak kreteni jsme asi vsichni :)

 

Nic ti nebrani to tema dat i sem ne?

 

Nebyli jsme ti, kdo zacal blokovat, takze bohuzel brecis spatne. Jinak vulgarismy jsou proti pravidlum fora, tak s tim laskave brzdi, tobe taky nikdo nenadava

 

A mohl bych kdyz se tady o me vyjadrujes jako o debilkovi s kretenismem...ale o urovni tvoji to asi ukazuje vic nez o moji;)

Odkaz ke komentáři

Tak po Bojlerovom extempore niečo znova k veci - finálny výkres nárazníka RS. Neviem ale ja tam teda žiadne led svetlá nevidím :wallbash:

Zadný nárazník vyzerá presne tak, ako na uniknutých fotkách z konfigurátora - krížom cez celý nárazník je dole odrazka.

RSfront.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...