Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Přemýšlím o O3 1.8 TSI vs. RS 2.0 TSI. Cenově vycházejí +/- stejně. Měl někdo možnost srovnání podvozku (1.8 se sportovním)? Je RS stejně "tvrdé", anebo tvrdší (17" kola)? Nemáte prosím někdo k dispozici foto interiéru (O3 RS) s šedým prošitím + záběr na panoramatickou střechu zevnitř u RS? Co se týče oblasti adaptivního tempomatu. Má někdo negativní zkušenost? Stačí déšť na to, aby přestal fungovat? Díky moc.

Odkaz ke komentáři

jednoznačně RS, je to úplně jiné auto proti obyčejné O3, vem si jí s dsg a ostatní doplňky podle ochoty utratit,

 

adaptivní tempomat není až taková bomba, vyzkoušej si ho, hlavně jeho reakci, když ti to někdo na dálnici pošle před tvůj čumák - do mezery, kterou ti tempomat drží od toho auta před tebou.

 

 

 

Koupit nový v Česku a dovézt na Slovensko? Vím, že se v Česku občas jezdí i pro nový auta do Německa...

 

teď jezdí Němci pro auta do Česka

Odkaz ke komentáři

Přemýšlím o O3 1.8 TSI vs. RS 2.0 TSI. Cenově vycházejí +/- stejně. Měl někdo možnost srovnání podvozku (1.8 se sportovním)? Je RS stejně "tvrdé", anebo tvrdší (17" kola)? Nemáte prosím někdo k dispozici foto interiéru (O3 RS) s šedým prošitím + záběr na panoramatickou střechu zevnitř u RS? Co se týče oblasti adaptivního tempomatu. Má někdo negativní zkušenost? Stačí déšť na to, aby přestal fungovat? Díky moc.

Ohledně šedého interiéru - napiš mi do SZ mail a pošlu.

Odkaz ke komentáři

jednoznačně RS, je to úplně jiné auto proti obyčejné O3, vem si jí s dsg a ostatní doplňky podle ochoty utratit,

 

adaptivní tempomat není až taková bomba, vyzkoušej si ho, hlavně jeho reakci, když ti to někdo na dálnici pošle před tvůj čumák - do mezery, kterou ti tempomat drží od toho auta před tebou.

 

 

 

 

 

teď jezdí Němci pro auta do Česka

Tak minimálně jsme jeli pro Focus ST do Německa tak měsíc, dva zpátky. Tady cca 860k, v Německu 680k. Chvíle po dovozu - přečtu si zprávu, že to v Česku zlevnilo o 200k :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Dnes som videl pri Kuchajde, modrú OIII RS combi, ak by som sa o škodu nezaujímal, tak pri prejdení okolo auta si ho snáď ani nevšimnem a vonkoncom mi nenapadne, že sa jedná o "športovú verziu", auto nevyzerá zle, ale nezaujme.

To fakt? Chcel by som ju vidieť naživo a povoziť sa v nej. Teda v krátkej benzin manuál.

 

Za mojou sa otáčajú všetci, mladý starý muži ženy :prcprc:

Odkaz ke komentáři

Tak dnes v podvečer vedle mě v Praze zastavila OIII RS Combi v černé metle. Ze světel byl rychle, tak jsem ani nestačil fotit a viděl tak akorát přední kolo (brzdiče červená klasika) a zadek. :)

Co se mi na první pohled líbilo a vypadá líp než na fotce, je ta dlouhá odrazka přes celou šíři zadního nárazníku, koncovky taky vypadaly moc pěkně.

Jestli to byl benzín nebo nafta, jsem si podle zvuku teda jistej nebyl, každopádně tak jako tak to znělo dost podivně, nic moc (očouzená jen jedna koncovka se nekonala, měl to umytý).

Můj subjektivní pocit byl, když byl tak 100m přede mnou a pod lehounkým kopcem, že to auto je nějaký úzký a vysoký. :blink:

Odkaz ke komentáři

SunSet

Už to tady bylo jednou probíráno. Přece jen ale jak to tedy je? :) Kolik procent propustnosti světla nabízí SunSet o nové Oktavie? Přijde mi, že je to méně než 73%, jak tady bylo již jednou uvedeno. Nemá někdo sunset na své oktavii, kdo by tady byl schopen umístit foto (foceno z vnějšku)? Marketingové foto je nevyvážené, zajímal by mě vzhled na "reálně" foceném autě. Předem díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...