Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Tak náladička byla tak jsem se pokusil o trojkovou :lool: nemám vůbec info jak by mohlo vypadat tak jsem bral inspiraci u Joystera... :D

upravil jsem trochu i lini boku je hranatější a zadek se víc sbíhá ke středu...

 

:D

Skoda_Octavia_III_1.jpg

Upraveno uživatelem chjetjov
Odkaz ke komentáři

Ty světla neladí ke kapotě.

Ale jinak ta fotomontáž, je udělaná dost dobře. Nepoznal bych, že je to montáž. ;)

 

Jinak zástupce Tourky se docela bojím. Konkurence Loganu? Škodovka si léta budovala nějakou pozici a teď by jí snižovala nějakým křápem.

Ale uvidíme. Třeba to nebude tak hrozné.

Odkaz ke komentáři
se ljukem musim souhlasit, pamatuju si boom faceliftovani octavii kolem roku 2002 a to tedko vubec nepozoruju, maximalne u zadnich svetel...

tak ono u OI hlavně stačilo de facto vyměnit masku, světla a nárazník. U OII musíš překopak i plechařinu což výjde docela na dardu. To bude asi taky jedním z důvodů. Jinak mě se OII FL líbí a doufám, že se mi podaří v práci protlačit výměnu služebáku abych si jí mohl pořídit ;)

Odkaz ke komentáři

člověče vždyť poslední hezký auto od Vás byla LAguna 1. generace. 2.generace nic moc, 3.generace je děs. Minulý Megane byl taky úlet, Clio s baťohem je taky síla. A zmiňovat Vel Satis asi ani nemá cenu :P

 

By měli Vašim designerům zakázat v práci chlastat protože jinak si to neumím vysvětlit :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
Tak mam info o A-Entry z fabriky, je to pry "ulet jako prase"

 

 

Skoda, ze k tomu nemuzu nic moc rict..preci jen se nechci nechat vyhodit z fimy..ale muzu ti jen rict..ze oznaceni A Entry "muze byt" pracovni nazev cele koncernove skupiny? Jestli je to ulet? Dovoluju si rict, ze nikdo z Vas to nevidel :( Ja to komentovat nechci, nemuzu a nebudu :D

 

Vse se dela za ziskem, tak proc ne tohle. Nikdo nedela produkt, aby na nem prodelal a ani Skoda ne, docela me mrzi..co tu nekteri lidi pisou za blbosti :lool:...

 

Kdyz se nad tim zamyslis..jak udelat levne kvalitni auto? Ja bych si odpovedel..tim ze zapojis vic znacek do jednoho projektu a vyuzijes stejnych dilu, koncernoveho vyvoje, zkusenosti atd...tohle vse muze mit dopad do designu...konkurence je velka..materialy se zdrazuji, cena nakladu na vyvoj a vyrobu stoupa...nekde se proste musi usetrit.

 

Tohle muze byt strategie znacek..bud nabidnes jedinecny produkt - a prodas ho malo a draze..nebo nabidnes kvalitni prumer, ale zase levny a prodas ho mraky.

 

PS dnes neni problem vyrobit auto, ale prodat ho.

Odkaz ke komentáři

Blééééé Logan.... Logan = Renault = auto s p..ou... :rolleyes: :( :smich:

Vitto promiň, koukal jsem jakej máš názor na Rendlika, ale oni ti frantíci (ač jsem z jejich krve) neumění dělat moc auta (pažout a citrón)... Je to věc názoru ;) ;) ;)

Jsme tady hodně zvyklí na německej styl a vývoj.... Zaplať bůh že SEAT je VW koncern.... :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři

vono je to chlapci vside stejny a verte ze ty Dacie se neserou a novy renaulty taky ne. ale zase muzes natrefit na kus, ono to je nakonec opravdu vsiude stejny a uz de jen o tom komu se co libi

 

to bylo pord toyot toyota jak je to kvalitni a hle co se s nima deje. na vlastni kuzi jsem to zazil a to se mi za 5 let s renaultem nestalo, uplne novej avensis museli kluci z importera nechat v chorvatsku protoze proste nejel :D a neni prvni ;)

 

takze se vratime k OIII ;)

 

jinak jeste k fuj logan - porad este nektery lidi kroutej hlavou ale pak kdyz si vemu ze to auto stoji pulku nez jiny jim podobny tak vlastne proc si ho nevzit jako spotrebni zbozi.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...