Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

sem o zadnych renaultech nemluvil a nazor ze to nejsou auta, no tak to nekomentuju, to je videt ze to nekdo nezna a nejel v tom a vubec uz ne v tech novych... ;)

 

marne dumam proc se tedy porad prodavame tak dobre :) a pro uzitkace nase jsou neprodavanejsi v evrope :)

 

ono je to ve finale dost jedno co to je za auto ;)

 

jen rikam ze novy skodovky romanem pocinaje jsou hnus :D

Odkaz ke komentáři
Vitto: zablokovávam Ti Omnii na dálku !!! ;)

 

Vše je jen otázkou vkusu.

 

 

Pamatuji si živě jak hodně lidí odsuzovalo design FI v 1999,

ale ten obrovský skok oproti Felicii tam prostě byl.

Někomu se líbí Roomster, ale zas nemusí něco jiného ( třeba Octavii Tour).

Vše je o vkusu jednotlivých soudruhů :)

 

Ano zadek u SII vypadá podivně, ale v reálu to není zas ta zlé a jde si na něj zvyknout.

Odkaz ke komentáři

co viem tak stare laguny sa dost kazili...tie 2kove...kdovie ako su na tom nove...ale to iste platilo o starej rade meganov...v renaultoch strasne blbne elektronika..mal som tu cest jazdit na lagune par tisic km aa raz som ostal stat na dialnici..doj*bala sa lamela na spojke..a vyhadzovalo mi 5tu rychlost..dost neprijemne....

 

k teme....vizia pekna ale podla mna malo realna az nerealna ;)

Odkaz ke komentáři
co viem tak stare laguny sa dost kazili...tie 2kove...kdovie ako su na tom nove...ale to iste platilo o starej rade meganov...v renaultoch strasne blbne elektronika..mal som tu cest jazdit na lagune par tisic km aa raz som ostal stat na dialnici..doj*bala sa lamela na spojke..a vyhadzovalo mi 5tu rychlost..dost neprijemne....

 

k teme....vizia pekna ale podla mna malo realna az nerealna :D

 

na laguny 2001-2003 pozor to jsou smejdy, laguna II z roku 2006-2008 to je libovy to uz je vychytany a nova laguna je TOP3 co se tyce kvality coz byl nas cil (nevim presne ted v jakem mereni, ale mela to splnit hlavne v DE, coz se povedlo) to same je jako pozadavek vedeni pro megany a novy sceniky

 

takze s nimi by nemel byt problem :palec:

 

co se tyce ty spojky to sem slysel o vic znackach to se ti muze stat u cehokoliv :)

 

megany II ty prvni taky nic moc, tam menis civky jak na bezicim pasu, cili az od roku 2005-6 nahoru :D

Odkaz ke komentáři
jo nová řada Megana se mi líbí... ale Laguna už tolik ne... to už se mi víc líbí C5! ;)

 

jinak v Mazdě jsem snad nikdy nejel... jenom hodnotí exteriér a ten se mi fakt líbí! :palec:

 

C5 je pekna hlavne ta zad ala Audi ... to co predvadi Renault posledni dobou dizajnove to je :D :D :D :wacko: ble

 

Renaulta do baraku uz nikdy !!!! :) Deda mel na firmu Lagunu 01 a prosrala se co do elektriky snad vse, RJmotoru,zamky, okna sami sjizdeli, karta na startovani se srala, proste jedna obrovska silenost !!! servis stal za dobu do doplaceni liesingu kolem 300 000,- .. a zatech 5let to nikdo nechtel, uz kuli tomu bych si ho novyho nikdy nekoupil, za 5let za to nidko nic neda...

Stejne tak strejda koupil blbec kombika na firmu kuli 100 000,-vym slevam predchozi generaci Meganu (nenechal si to odme vymluvit) a uz se taky kompletne sere, a kdyz zijstil co by mu za to dal aktualne bazar :D sel sel radsi do hospody na pivko ...

a co ma znamej servis tak co sem mel tu cest videt opravy na predposledni generaci Clia nebo Thalie tak SHIT nejvetsi... ti francouzi asi fak nepremejslelj u prace, na tom neco delat to je neskutecny, taky vzdycky nadava ze uz bude brat jen VWkoncerna .. a na ty poje*bany frantiky se vys*re :D

Treba me nedavno nadchly ty PR keci u novy laguny s tou zadni napravou, ale kdyz sem pak videl testy na mokru jaky je zo zaludny a navic francouz vs elektronika .. diky radsi nechci..

Sory za OT .. ale musel sem reagovat, protoze z rodinny v Renaultu utopili soustu penez za nasledny servis, ze by jim uz meli dat dalsiho zadara :palec:

Upraveno uživatelem JasteR
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...