Přejít na obsah

Stříkání interieru do barvy


Tiesto

Doporučené příspěvky

jooo taktooo pan je maximalista :) a neboji se toho, no dle meho nazoru, nastrikat se da cokoli otazka je jak dlouho chce clovek aby to vydrzelo. Ono kdyz se na to nebude sahat tak to treba vydrzi i na palubce - mekej material ale jestli se to zacne loupat tak nazdar... zitra dam foto co sem delal kamosovi na dvere, neveril sem ze to tam vydrzi ale samo me to prekvapilo jak dlouho to tam ma a porad drzi..

Odkaz ke komentáři

Já nejsem rozhodlý stříkat palubku do barvy... jen mě zajímaly různé možnosti, jak vrátit palubce nový vzhled... Rád si nechám poradit, ale zajímalo mě to i dřív, když se mě to netýkalo... Viděl jsem i nějaký práce s látkami, ale do toho by se mi asi nechtělo :smich: Proto každý názor je vítán :-)

Odkaz ke komentáři

Aha takto tak to bych volil splasit novou palubku :smich:, a nebo sikovnyho calounika. Do laku bych fakt nesel, neni to plast je to nejaka umela guma nebo kozenka ci co, proste bych tomu neveril ze to udrzi

 

i kdyz jak sem psal kamosovi to drzi do dnes. to sem mu delal na prani ale myslim ze do octavy se to nehodi, mu se to do golfa libilo.

post-2412-1298056340_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ciza
Odkaz ke komentáři
tak sehnat druhou palubku bych pokládal jako samozřejmost... v případě nepovedené prácese na to v autě nemusíš dívat, a autojestále pojízdne... přece jen vytáhnout palubku z auta, asi není práce na minutu

 

Práce na minutu to určitě není, to je jasný :blink: , ale založil jsem topic s vírou, že se najde (pro zajímavost) někdo, kdo nějaké práce viděl, nebo má jiné zkušenosti. Upřímně mi jistě přijde nejlepší sehnat novou... ale ty finance :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...