Přejít na obsah

Emise


Guest Atila

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám OII 2.0 TDI 16V.Ted se mi v autě rozsvítil symbol motoru(myslím tu žlutou kontrolku na přístrojovce),a na maxidotu to napsalo EMISE-zajet do dílny.Filtr pevných částic nemám.Na oleji mám 22000tis km.Vždy sem olej měnil po dvaceti,i když bych mohl až po třiceti.Asi mně všichni pošlete na diagnostiku,ale já se chci nejdříve zeptat,zda jste se stím někdo nesetkal,popř. co stím je.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři

Je možný že je to tou naftou,poslední dobou sem párkrát natankoval u pochybných pump.

Dozvěděl sem se že kámoš měl tu samou závadu a normálně stím jezdil dál,a asi po 10000 tis. km

to přestalo.tak že na to taky prdím,nebudu zbytečně dávat 2500 kč za ventil,stějně je to jen

kvůli ekologii!

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...
Guest Dvorinec

Zdravím vás všechny.

 

Včera jsem jel a najednou auto ztratilo tah a vyskočilo na maxidot EMISE -Dílna. Už jsem se zhrozil co mě čeká za investici na autě mám necelých 260tis, tak jsem myslel že je to nějaká cenová bomba.

A teďka se asi pobavíte krysa mi přehlodala kabel k váze vzduchu, takže jsem to spájel a auto jede jako nové.

Doporučuji koupit sprej proti hlodavcům.

 

Přeji hodně najetých kilometrů pro všechny ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Ahojte,

Měl jsem stejný problém, kontrolka motoru a Emise do dílny! Diagnostika ukázala že problém dělá klapka vzduchu a tak se chci zeptaqt jestli už jste někdo měnil a jaká by byla cena za novou. V první řadě projdu kabeláž a zkusim jí vyčistit tak uvidim ale pro případ že budu muset měnit, nemam tušení co stojí... :huh:

Odkaz ke komentáři

Super díky za info.

Jinak klapku jsem vyndal a byla silně zanesená a otevřená. Neměla by být při vypnutém motoru zavřená??? A ještě bych potřeboval vědět jestli se otočí když zapnu klíček na kontrolky... Tak bych si jí venku odzkoušel. Pokud bude mrtvá, přijde na řadu pitva a pokus o vzkříšení jako u tebe ale moc tomu nedávám :(

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Aaháááááá....tak to jsem netušil :lool:

Byl jsem na diagnostice když se to rosvítilo a diagnostika práskla škrtící klapku tak jsem si myslel že když jí vyměnim tak to zmizí a bude to OK. Super tak já zajedu ještě na diagnostiku to nechat vymazat a snad to bude dobrý :)

Mooc díky za informaci...to mě opravdu nenapadlo :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 8 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...