Přejít na obsah

vittorio - snížená SCOUTed 4x4 - R.I.P.


Doporučené příspěvky

Ty jo Viktore přijdu po dlouhé době do sekce O2 a zjistím toto. Auta je hrozně velká škoda ale hlavně, že tvá paní je v pořádku a ať se brzy dostane z těch omlacenin ;-) držím palce ať je se.co nejdříve z toho dostane a nemá žádné následky z této nehody a nebojí se za volant usednout :-)

Odkaz ke komentáři

a já ten den ráno, když jsem jel do práce a slyšel v radiu že je tam zase bouračka, tak povídám, kdo zase nedal přednost někomu od Prahy, ještě že jezdím o silnici níže

no a ono to Myška se scoutem - tak ať je holčina i paní co nejdříve v pohodě a hned za volant, nečekat na nic, potom by už to šlo hůře, to je stará známá věc

 

když vidím ty fotky, tak se klepu jako ratlík a že to tam znám, to musela být jeba jako kráva, ono je tam 70, ale málokdo ji tam od Prahy jede, kolikrát tam i ta cedule chybí, opravdu těch nehod je tam strašně moc

podle mě je to tím, že auto, které jede od Měšic a chce přejet kolmo do Báště či odbočit na hlavní zůstane stát na stopce tak, že řidič nižší postavy (většinou ženy) nevidí vlevo přes svodidla světla přijíždějícího vozu, no a pokud je vůz v barvách jako scout el presidentos, tak ho prostě přehlídnou o to víc, jelikož ta barva s tím asfaltem celkem splývá a hned je zaděláno na malér

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj Viktore,

 

upřimnou soustrast .....

jak už tu někdo psal, poslední práce tvého scoutíka bylo zachránit život a to se podařilo, teď bude Míšu sice bolet celej člověk, tyhle

oraženiny jsou protivný, ale hlavně, že je celá a bez fyzických následků,

 

teď ještě, aby ta druhá osoba byla o.k., protože to bude mít Míša před očima.... ale to už bude i na tobě a přeji, aby jste to zvládli.

 

Tohle jsou přesně ty chvíle, kdy si člověk uvědomuje a je rád, že si koupil dražší škodovku či koncern a ne něco jiného francouzského nebo korejského, tím nechci jejich auta hanět, ale osobně mám u VW koncernu prostě větší jistotu.

 

Držte se.

 

PS: máš SZ

 

 

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

michalka je v pohode, vypada to dobre, jak jsem psal, zaplat panbuh, ze jsem se tehdy nekoikrat nenastval a nekoupil neco za 50 aby nemusela jezdit scoutem...

 

za to, ze to scout takhle zvladnul je rozhodnuto, zase chceme scouta a hotovo.

 

sice ted zrusim veskery jiny aktivity a bude se setrit az za usima, ale nechci kupovat neco, jen protoze je to potreba, kdyby se nahodou stalo neco dalsiho ...

 

diky za prani vsem ;)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...