Přejít na obsah

Jak odstranit tuzing?


Doporučené příspěvky

Tím vlascem mě to už napadlo. Co třeba horkovzdušná pistole? nemohlo by povolit to lepidlo? Jinak s tím patriotismem... moc to neřeším, mám rád obě fóra, na obou se člověk dozví zajímavé věci. Je pravda, že tohle je živější a krapet vzhledově hezčí. jinak nevidím moc rozdíl:-) ALe jsem rád, že jsou, protože jsem fanda do aut, který umí tak nalít olej...:-D Díky za rady a trpělivost.LL

Odkaz ke komentáři

lepidla nemaji radi zimu nez teplo, pokud se nepletu :)

 

cili by mohlo byt reseni ted po ranu na to vlitnout s rukavicema, vlascem nebo reznou niti a odrzinout, pak se uvidi cim to je pridelany.

 

funguje pak lih nebo technicky benzin a skrabka na led omotana kvalitnim hadrem...ale opatrne samozrejme

 

ja o vikendu sundam napisy na kufru asi a udelma to takhle :D

Odkaz ke komentáři

Cau taky se pridam, tak podle meho, jestli je to tou cernou gumou na okna, tak potez to asi nepude jenom tim vlascem, ale jenom strunou ale to urco neco poskrabes. Jestli je tam oboustranka - treba 3M tak by to slo i tim vlascem. horkovzdusku bych asi netestoval, ale za pokus nic nedas a sel bych na to v prvni rade fenem, neposkodis lak a jestli to lepil nekdo nejakou jinou oboustrankou tak by to mohlo povolit. Pak napis jak sis s tim poradil a jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

po odlepeni difuzoru mi zustali zbytky lepidla na difuzoru, ty nejvetsi kusy jsem odstranil sroubovakem a jinym naradim. Pak jsou tam mensi zbytky, treba 1mm vrstva siroka 2mm a dlouha do centimetru a je jich tam tolik ze treba lamacim nozem by to bylo peklo.

 

Nejaka chemikalie ? Difuzor je z druhe strany uz ve filanim laku, takze neco co pripadne neposkodi lak.

 

Nebo jen ocistit od mastnost a ty drobne zbytky lepidla neresit pac se "spoji" ?

Odkaz ke komentáři

no ja kdyz jsem sundaval zbytky lepidla po listach, tak jsem na to sel redidlem a technickym benzinem. na laku to poznat neslo. ale docela se mi osvedcilo ty zbytky lepidla prvne poradne namocit obycejnou vodou a pak jsem to sekrabaval kouskem plastovy tabulky se zaoblenou hranou...

 

mode :blink:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...&hl=lepidlo

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...&hl=lepidlo

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...&hl=lepidlo

Upraveno uživatelem kubiik
Odkaz ke komentáři

Nejlepší na odstranovani zbytku po lepidlu je toulen vubec neposkodi lak a naleptá jen vrchni vrstvu lepidla ,horši je to s lepidlem na okna apd (betalink) tam už k nějakému poškození či poškrábaní vrchní vrstvy clarlacku dojde bohužel

Odkaz ke komentáři

No nevím ,ale s tech. benzínem nemám moc dobré zkušenosti pokud máš černou barvu na které je vidět skoro vše tak i ten benzín není nic moc prostě se ten vrchní lak velmi snadno poškrábe .. :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 9 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...