Přejít na obsah

jaka spojka


honzaa.16

Doporučené příspěvky

ahoj no právě že někde je už dvouhmota a to zjistíš po rozebrání oni ty motory skládaly dohromady jako Baťa cvičky takže nejlepší to bude rozebrat a pak se rozhodovat co koupit každopádně jestli tam budeš mít dvouhmotu tak jí vyměň za jednohmotu je to lepší !!!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Kdyz uz jste u tocho, na me 66kw ALH je dvouhmot a asi to uz vsehno odeslo do p....! Mnel bych to menit a potrebuji vedet co vsehno musim koupit abych namontoval jednohmot z Fabie 74kw. Vym ze musim kopupit spojkovi set, setrvacnik a co dale? Jaka loziska, a je jeste nce potrebno k prestavbe? A je to narocne?

Odkaz ke komentáři
Kdyz uz jste u tocho, na me 66kw ALH je dvouhmot a asi to uz vsehno odeslo do p....! Mnel bych to menit a potrebuji vedet co vsehno musim koupit abych namontoval jednohmot z Fabie 74kw. Vym ze musim kopupit spojkovi set, setrvacnik a co dale? Jaka loziska, a je jeste nce potrebno k prestavbe? A je to narocne?

kup na DP celou sadu ATD spojky a das jio tam vse je stejny jen to je jednohmota a nevim jestli neni vetsi..ale rozhodne utahne nejAKEJ TEN KROUTAK...byla me moic doporucena a za tu cenu...bral jsem hned a taky mam ALH jsem max spokojen

Odkaz ke komentáři

lozisko vymen jeste..lepsi to udelat ted nez zacne chrastit a pak to budes muset cely znovu rozdelavat je to otazka 500kc... jinak nevim co se tam vse musi vymenit aby tam sla..ja bral spojku od ladase a huml se snim zna takze mu to rovnou soupl ja tam dovezl auto a pak jsem si ho velsele odvezl...to skubani neni zase tak dramaticky myslim si ze to je stejny jak ta dvouhmota

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
To vim ale jsem potreboval jeste veded co k te vymene potrebuji. Takze zadne nejake lozisko, nejakou blbost drobnou? Jenom komplet tou sadu a je to?

 

A jeste jedna otazka, v cem je rozdil mezi jednohmotem a dvouhmotem? Ne konstrukcne ale v provozu v cem se lisi?

Kup celý set je tam vše od ložiska po setrvák a co se týká rozdílu mělo to by to být v komfortu dvouhmota by neměla přenášet tolik vybrací jenže se to pánům inženýrům od VW moc nepovedlo :palec: jednoduše řečeno jednohmota vydrží větší krouťák atd. :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...