Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mam radio Stream, prvni verzi, ktera nepodporuje jeste MP3. V loketni operce mi trci jack. Jenze kdyz knemu pripojim MP3 prehravac, nic se nedeje. Zkousel jsem i 3x zmacknout tlacitko CD ale to mi prepina mezi CD a CDC. Podporuje tohle radio vubec externi MP3 prehravac? Nebo nevite kcemu je ten kablik? Neb kde je chyba ze to nehraje?

 

Dekuji.

Odkaz ke komentáři

Nedavno se mi stalo, ze mi pri jizde z niceho nic prasklo ve vsech repracich a radio dal svitilo, jen nesel zvuk. Vypinal, zapinal jsem radio a nic. Zastavil jsem a po vypnuti motoru, zamceni auta a znovu odemceni a nastartovani bylo vse v poradku. Radio ted bez problemu hraje, ale zda se mi, ze ho musim mit na vetsi hlasitost nez drive. Bezny poslech byl na 6tku a ted je treba na 9tku.

Setkal se s tim nekdo?

Odkaz ke komentáři

mame ve firme tri OII z roku 2005 a jednu z 2006 a na stream jsme dostali i "svolavacku" ze servisu - prehravali tam firmware nebo co s tim delali ti nepovim. ale postupne jako by ta radia odesla a po jejich zasahu to slo vse zase ok i bez praskani v repro a vypinani.

to rupnuti bylo proste z niceho nic najednou za jizdy, spise takova "mala rana".

 

rozdilnou hlasitost si neuvedomuji

 

servis za to nic nechtel. tak jestli je to tohle a pomuze ti to...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Uvazuji ze vyhodim radio STREAM a mam dotaz. Budou mi pipat zadni senzory bez radia STREAM?? Ptal jsem se davno Cosbyho a rikal ze ne?? Tak jak to teda je? Budou PIPAT nebo ne?? Dik za jakoukoliv odpoved...

PS: chci jine radio protoze mne STREAM dost s..e.. :smich:

O II MR 08 STREAM S MP3

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, mám Melody, taky bez MP3 a maká normálka. Připojím, přepnu na AUX a hraje. Jestli nemáš spíš potíže s MP3 formátem .

 

 

Ahoj,

 

mam radio Stream, prvni verzi, ktera nepodporuje jeste MP3. V loketni operce mi trci jack. Jenze kdyz knemu pripojim MP3 prehravac, nic se nedeje. Zkousel jsem i 3x zmacknout tlacitko CD ale to mi prepina mezi CD a CDC. Podporuje tohle radio vubec externi MP3 prehravac? Nebo nevite kcemu je ten kablik? Neb kde je chyba ze to nehraje?

 

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Ahoj,

 

mam radio Stream, prvni verzi, ktera nepodporuje jeste MP3. V loketni operce mi trci jack. Jenze kdyz knemu pripojim MP3 prehravac, nic se nedeje. Zkousel jsem i 3x zmacknout tlacitko CD ale to mi prepina mezi CD a CDC. Podporuje tohle radio vubec externi MP3 prehravac? Nebo nevite kcemu je ten kablik? Neb kde je chyba ze to nehraje?

 

Dekuji.

 

Zdravim radio Stream prvni generace aux nepodporuje... mam ho taky a zjistoval jsem to primo u vyrobce.... Jedine co muzes udelat aby ti jelo AUX vymenit radio za novejsi generaci nebo za Melody....

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Uvazuji ze vyhodim radio STREAM a mam dotaz. Budou mi pipat zadni senzory bez radia STREAM?? Ptal jsem se davno Cosbyho a rikal ze ne?? Tak jak to teda je? Budou PIPAT nebo ne?? Dik za jakoukoliv odpoved...

PS: chci jine radio protoze mne STREAM dost s..e.. :D

O II MR 08 STREAM S MP3

Columbus by se Ti nelíbil? Mne přijde peckovej... K tomu modul na aktivaci obrazu za jízdy a pohoda...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

A jak to přepínáte na AUX? Já sem tam hodil mobil s mp3, a zaboha sem to nespustil, aby to hrálo....(jako teda v mobilu to hrálo ;) ) koukal sem, v menu, že AUX port mám přeplej na ON a radio mi mp3 z CD normálně přehrává....poraďta zoufalci, jak to přepnu na ten AUX....

 

děkuji :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

ahoj,mam takovej dotazek,mam v OII stream a nejde mi vyndat cd,nemate s tim nekdo zkusenost??v autosalonu mi rekli ze si s tim poradi,ale predchozi majitel tam s tim uz byl a zrovna to slo tak nedelali nic.pak jeste zda stream podporuje AUX a jeste jestli ma vystup na subwoofer,dekuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
ahoj,mam takovej dotazek,mam v OII stream a nejde mi vyndat cd,nemate s tim nekdo zkusenost??v autosalonu mi rekli ze si s tim poradi,ale predchozi majitel tam s tim uz byl a zrovna to slo tak nedelali nic.pak jeste zda stream podporuje AUX a jeste jestli ma vystup na subwoofer,dekuji

 

 

Mam Stream a podporuje AUX,mam ho v laktovej opierke-pouzivam ho na pripojenie Notebooku na audio k pozeraniu filmou ked som na sluzobke-pecka! o pripojke na subwoofer neviem. ale naco? moja Octavia po facelifte ma bass jak svina.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...