Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, překvapivě mám Stream, a hraje a nevadí mi, že nemá MP3, ale vadí mi, že předešlýmu majiteli zřejmě vytekla voňavka na čudliky a "smyla" černej lak. Jde ty čudle vyměnit? A pokud jo, měl by tady někdo nefunkční "těžítko" kterýho by se rád zbavil? jde o přepínače mezi stanicema. radio2.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Chlapy mám dotaz,Mám octavia 2RS(před face) mám tam orig.stream s mp3 a chci místo toho dat toto http://m.aliexpress.com/item-desc/32513068348.html

Potřebuju nějaké kabely can-bus nebo tak něco?

Chlapy mám dotaz,Mám octavia 2RS(před face) mám tam orig.stream s mp3 a chci místo toho dat toto http://m.aliexpress.com/item-desc/32513068348.html

Potřebuju nějaké kabely can-bus nebo tak něco?

A jaký rámeček k tomu?

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Cau chlapi. Mam stream bez mp3 a tim padem bez funkcniho aux, ale nasel sem tohle: https://m.aliexpress.com/item/32717391023.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32717391023&productSubject=2016-New-Practical-8-Pin-Car-Interface-Mp3-Player-Aux-Switch-Cable-Adapter-Line-For-Volkswagen

 

Kdyz to zapojim, bude ten jack fungovat? Je to misto cd changeru? Nebo jen vyhozene prachy? Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdravím všechny, rád bych se zeptal, kdo má zkušenost s připojením handsfree Parrot k autoradiu Stream první generace. Mám ho v Octavii II, r.v. 2005. a pořebuju vyřešit nějakým způsobem telefonování. Připojení Parrotu mi připadá jako jako vcelku rychlé a ne příliš drahé řešení (jiné řešení mě ani nenapadá).

Stream nemá nikde vstup na 3,5 jack, ale uvažuji tak, že někde na CAN konektoru, nebo jak se ten konektor vzadu jmenuje, by šel vytáhnout vodič, který by sloužil jako vstup pro Parrot. To je ale jen má úvaha. Auto je ve verzi Elegance, takže má maxidot, multifunkční volant, dokonce zabudovaný bluetooth modul, ale někde je chyba a spárovat s Androidem to nejde.

Byl jsem to řešit ve Škodovce a tam mi s tím nikdo neporadil.

Ještě jedna varianta je koupit nové radio, ale jaké?

Předem děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Dobry den,

procital jsem prispevky a skoro nic nenasel tak pisu. Mam problem, loni v listopadu jsem koupil O2 r.v. 2006 ,radio Stream. Cas od casu po nastartovani se ozvala rana z repraku,ve stejne chvili radio ztichlo a po male chvili hralo - poprve jsem se hrozne lekl,ale nijak moc to neresil. Stalo se to jeste asi 2x. V radiu mam i CD vlozene neustale,nevytahuji ho,obcas si ho poslechnu. Dnes rano,kdyz jsem sedl do auta jsem strcil klic do zapalovani,otocil ,radio zacalo hrat,pak jsem nastartoval ,radio pri startovani vypne na moment a pak zase po nastartovani hraje, v tom zaznela opet ta rana hnusna .. Na radiu se mi objevilo "CD ERROR" a kdyz jej chci vytahnout pise to "NO CD" .. No to by me ani az tolik netrapilo,ale od chvile kdy zaznela rana a hlaska s CD radio nehraje vubec a misto toho slysim v repraku neprijemny zvuk jako kdyby lupala elektrina nebo tak neco a nejde to vypnout. Kdyz vypnu radio uplne tlacitkem tak to nema vliv,porad lupani jako elektrika porad to dela tuk,tuk,tuk (nevim jak to popsat,zvuk dela snad kazdou sekundu a pul tak ai dokazete predstavit kolikrat to slysim behem pul hodinove jizdy a rikam si nechci ted jet nikam dal). Zastavil jsem a vypl motor,vytahl klic ze zapalovani a tak minutu to ten zvuk delalo,potom se ozvala zase jakoby rana a ticho. Nastartoval,radio uz nehralo vubec ale ten hnusny zvuk ano :-( je to k zblazneni behem jizdy. Zkousel jsem pojistky,ktere jsou k radiu (F19) vypada ze je v poradku,F18 nebyla. Vunec netusim co s tim. Vidim to asi na servis ,ale jeste predtim jsem se chtel zeptat,jestli se s tim nekdo nesetkal,treba to bude jen nejaka pitomina.

 

Dekuji za odpovedi a pripadnou radu.

 

Ahoj,

mám úplně ten samý problém, přesně tohle mi to začalo najednou dělat. praskání nebo lupání z repráků v pravidelnym rytmu a nejde to vubec vypnout. musel jsem vyndat pojistku... co s tím??

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, mam dotaz

Po nastartovani auta se ze vsech repraku ozvala strasna rana...radio svitilo ale nehralo. Po vypnuti a zapnuti stale nic. A pri vyplem radiu se z repraku ozyva takove tukani. Radio stream bez mp3 Octavia II 2005 dekuji za rady

Dobry den,

procital jsem prispevky a skoro nic nenasel tak pisu. Mam problem, loni v listopadu jsem koupil O2 r.v. 2006 ,radio Stream. Cas od casu po nastartovani se ozvala rana z repraku,ve stejne chvili radio ztichlo a po male chvili hralo - poprve jsem se hrozne lekl,ale nijak moc to neresil. Stalo se to jeste asi 2x. V radiu mam i CD vlozene neustale,nevytahuji ho,obcas si ho poslechnu. Dnes rano,kdyz jsem sedl do auta jsem strcil klic do zapalovani,otocil ,radio zacalo hrat,pak jsem nastartoval ,radio pri startovani vypne na moment a pak zase po nastartovani hraje, v tom zaznela opet ta rana hnusna .. Na radiu se mi objevilo "CD ERROR" a kdyz jej chci vytahnout pise to "NO CD" .. No to by me ani az tolik netrapilo,ale od chvile kdy zaznela rana a hlaska s CD radio nehraje vubec a misto toho slysim v repraku neprijemny zvuk jako kdyby lupala elektrina nebo tak neco a nejde to vypnout. Kdyz vypnu radio uplne tlacitkem tak to nema vliv,porad lupani jako elektrika porad to dela tuk,tuk,tuk (nevim jak to popsat,zvuk dela snad kazdou sekundu a pul tak ai dokazete predstavit kolikrat to slysim behem pul hodinove jizdy a rikam si nechci ted jet nikam dal). Zastavil jsem a vypl motor,vytahl klic ze zapalovani a tak minutu to ten zvuk delalo,potom se ozvala zase jakoby rana a ticho. Nastartoval,radio uz nehralo vubec ale ten hnusny zvuk ano :-( je to k zblazneni behem jizdy. Zkousel jsem pojistky,ktere jsou k radiu (F19) vypada ze je v poradku,F18 nebyla. Vunec netusim co s tim. Vidim to asi na servis ,ale jeste predtim jsem se chtel zeptat,jestli se s tim nekdo nesetkal,treba to bude jen nejaka pitomina.

 

Dekuji za odpovedi a pripadnou radu.

Ahoj jak problem s radiem jsi vyresil? Cim to bylo....mam to same
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj mám problém. Rádio stream s mp3, R. V. Auta 2008, hardware verze 26.0.0.0. Rádio dost blbě chytá signál. Někdy ne naladí ani základní stanice celorepublikové a o regionálních si kolikrát mohu jen zdát. A občas taky vypadne dle přítelkyně pravý reproduktor a přestane hrát. Stačí přidat hlasitost a už hraje. Pak lze i ubrat s hraje dále normálně.

Jde třeba nějak přidat anténa? Nebo se podívat někde, jestli není uhnila? Autorádio je tam z výroby. Nikdo s ním nic nedělal. Díky moc.

 

Odkaz ke komentáři

Poradí někdo něco? Ještě mě napadlo přehodit rádio za jiné a vyzkoušet, jak pojede. Ale kdybych chtěl vrátit to original zpět, půjde to vpohodě bez diagnostiky? Nebo to po mě něco bude chtít? Ve městě to hraje dobře, ale třeba impuls nechytím téměř vůbec nikde. Poradí mě někdo něco? :( děkuji moc

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...